Výrobce: Beal

 
 
 

  777 563 138
objednávky telefonicky 9-17 h.

 
 
 
Úvod > Výrobce: Beal
 

Výrobce: Beal

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji : 

 

Beal Croco

Beal Croco
Držák chráničky lana Beal Croco: je dostatečně pevný, aby udržel chráničku na laně. Jedná se o svorku, která se nacvakne na lano a pomockí karabiny se připevní chránička. Funguje s libovolnou chráničkou na trhu.
170 Kč 189 Kč
 

Beal Protector 70 cm

Beal Protector 70 cm
Chránička lana Beal Protector: je určena proti opotřebení lana od tření a o ostré hrany. Zapínání pomocí suchého zipu.
252 Kč 279 Kč
 

Beal Rope Marker

Beal Rope Marker
je speciální barva, která nepoškodí vaše lano a zaručí jeho bezpečnost. Hodí se pro značení středu lana pro jeho snazší hledání při přípravě slanění. Barva vydrží zhruba na označení třiceti středů o délce 5 cm.
269 Kč 299 Kč
 

Beal Genius Simple

Beal Genius Simple
Pracovní kapsa Beal Genius Simple - menší kapsa na pracovní vybavení lze snadno připojit k sedáku.
320 Kč 349 Kč
 

Čelová svítilna Beal L24

Čelová svítilna Beal L24
velice lehká a kompaktní čelovka ideální pro svícení ve stanu nebo pro vaření. Ideální pro každodenní nošení po kapsách. 5 režimů (svícení na maximum a ekonomické, blikání, červené světlo, a blikání červeným světlem).
367 Kč 399 Kč
 

Beal Rope Brush

Beal Rope Brush
je kartáček, kterým můžete vyčistit vaše lano od nečistot a prodloužit tak jeho životnost. Je možné ho použít pro mnoho různých průměrů. Lze ho nasadit i například uprostřed lana.
377 Kč 419 Kč
 

Beal Maxi Cocoon

Beal Maxi Cocoon
Pytlík na magnézium Beal Maxi Cocoon - klasický mg pytlík standardního rozměru z manšestrového materiálu. Součástí mg pytlíku je pásek
449 Kč 499 Kč
 

Odsedka Beal Dynaclip 75 cm

Odsedka Beal Dynaclip 75 cm
Odsedka Beal Dynaclip 75 cm - se hodí pro toho kdo slézá ke slaňáku a riskuje pád do odsed...
451 Kč 529 Kč
 

Čelová svítilna Beal L28

Čelová svítilna Beal L28
lehká čelovka ideální pro svícení ve stanu nebo pro vaření. Ideální pro každodenní použití. Má 3 úsporné led diody. 5 režimů.
459 Kč 499 Kč
 

Beal Cocoon Clic-Clac

Beal Cocoon Clic-Clac
Pytlík na magnézium Beal Cocoon Clic-Clac - klasický mg pytlík standardního rozměru z manšestrového materiálu. Tento pytlík je zajímavý tím, že nemá stahování, ale uzavírá se pružnou manžetou. Součástí mg pytlíku je pásek
584 Kč 649 Kč
 

Beal Assure Max

Beal Assure Max
Kožené rukavice Beal Assure Max: vhodné pro práci, slaňování, jištění nebo na ferraty. Jsou ušité z kvalitní a odolné kůže. Mají poutko pro snadné navlékání.
602 Kč 669 Kč
 

Beal Assure

Beal Assure
Prstové rukavice Beal Assure: tříčtvrteční rukavice vhodné pro práci, slaňování, jištění nebo na ferraty. Jsou ušité z kvalitní a odolné kůže. Mají poutko pro snadné navlékání.
602 Kč 669 Kč
 

Beal Combi

Beal Combi
Batoh na lano Beal Combi - jednoduchý batoh na lano, jehož součástí je i plachta. Do batohu se kromě lana vejdou i lezačky, expresky a maglajzák.
719 Kč 799 Kč
 

Beal FF120

Beal FF120
s dosvitem až 120 metrů je vzhledem ke své velikosti a ceně překvapivě výkonná. Má možnost tří intenzit svícení a používá strý kužel pro svícení do dálky a pak rozptylené světlo pro svícení při vaření nebo ve stanu.
735 Kč 799 Kč
 

Beal Bambi II

Beal Bambi II
Dětský úvazek Beal Bambi II - je vhodný pro dětské horolezce do věku 6-8 let dle jejich tělesných proporcí: Pro tento věk se hodí nejlépe celotělový úvazek, který jim v případě delšího pádu ochrání pátěř. Funguje podobně jako sedák doplněný prsním úvazkem
773 Kč 859 Kč
 

Zbytkové horolezecké lano Beal 25 m

Zbytkové horolezecké lano Beal 25 m
Zbytkové horolezecké lano Beal 25 m - jednoduché horolezecké dynamické...
820 Kč
 

Zbytková metráž statických lan Beal 30 m

Zbytková metráž statických lan Beal 30 m
Zbytková metráž statických lan Beal 30 m : jedná se o statická lana Beal, která jsou v tkz. zbytkové metráži. Je vhodné pro pracovní využití. Je to nízkoprůtažné lano a nehodí se pro horolezectví. Délka je 30 m.
833 Kč 980 Kč
 

Beal Genius Triple

Beal Genius Triple
Pracovní kapsa Beal Genius Triple - kapsa na pracovní vybavení jako je kladivo, šroubováky. Lze snadno připojit k sedáku. Součástí jsou dvě magnetické destičky, která umožní odložit drobné kovové předměty mimo kapsu.
890 Kč
 

Bouldermatka Beal Addition Pad

Bouldermatka Beal Addition Pad
Bouldermatka Beal Addition Pad - bouldermatka o rozměru 95x50x4 cm. Bouldermatka Beal Addi...
899 Kč 999 Kč
 

Beal Hot Protector 70 cm

Beal Hot Protector 70 cm
Chránička lana Beal Hot Protector: je vyrobena ze skelných vláken a hliníku. Chrání tak lano před teplem (sváření, plamen pájecí lampy, jiskry z brusky) a samozřejmě také pře opotřebením od tření o ostré hrany. Má inovativní zapínání na magnety.
900 Kč 999 Kč