Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Pánská turistická obuv Duras

Produkty

1 690  (10 %) 1 521 

Přidat 'Duras Piave' k porovnání Koupit

Duras Piave  - trekové boty s membránou Comfortex, která zabraňuje pronikání vody do bot jsou určeny...

Jaké je vhodná turistická obuv pro podmínky ČR? Jsou vždy nutné bezpodmínečně celokožené robusní trekové boty? Samozřejmě ne. V ČR se obvykle pohybujete po zpevněných cestách nebo chodnících, kde nehrozí podvrknutí kotníku jako v Alpách nebo Tatrách, kde se můžete dostat do míst, kde jsou volně ložené kameny, které se mohou pohybovat.

A právě pro naše podmínky, to je do hor typu Krkonoše, Šumava nebo Beskydy, případně na Vysočinu... vám stačí kombinovaná turstická obuv, která je vyráběná z kůže + tkanina. Jsou méně tuhé a často pohodlnější než celokožené boty. Jsou každopádně o hodně lehčí a také cenově dostupnější.
A právě pro tyto podmínky vám můžeme doporučit turistickou obuv Duras. Zaujme rozumnou cenou, ale i dobrou kvalitou. Vyrábí je pro českou firmu s obchodní značkou Duras v Itálii. I přes zajímavou cenu tak dokáží kontrolovat kvalitu vstupních materiálu a zpracování. A nejsou nuceni jít cestou velkých objednávek, kontejnerů a neovlivnitelné kvality jako je zpravidla u výroby v Číně obvyklé.