Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Outdoorové oblečení High Point

Produkty

%Výprodej
Turistické vlněné ponožky High point Mountain Merino klasické tlusté ponožky jsou vhodné do turistických...

%Výprodej
High Point Tecton Lady Jacket – výprodej: dámská bunda s větruodolnou membránou NoWind, která neprofoukne....

Pokud se chystáte do hor nebo na turistiku do nějakých odlehlých míst, budete potřebovat spolehlivé outdoorové oblečení. To vám může nabídnout High Point, roky etablovaná česká firma, která vyrábí sportovní oblečení určené pro outdoorové využití.
Jejich specialitou jsou nepromokavé bundy a kalhoty, ale vyrábí samozřejmě i softshellové a fleecové bundy a cestovní kalhoty, funkční prádlo nebo thermoponožky.

High Point vznikl koncem okolo roku 1992. Sídlo firmy i výroba od návrhů všeho až po finální ušití probíhá v jihočeské Sušici. Základním kamenem je kvalita materiálů a výborné zpracování.
Aktuálně existují tisíce materiálů, které navíc mají často jen komerční názvy a pro uživatele je velmi těžké se v nich vyznat. U outdoorového vybavení High Point se můžete spolehnout, že lidé, kteří oblečení navrhují se v materiálech vyznají a vždy dají přednost zajímavému a funkčnímu materiálu před nízkou cenou. Netýká se to jen látek, ale samozřejmě i zipů, nití...
Když už používají nejlepší materiály, bylo by chybou je pokazit nepromyšleným nebo nedbalým zpracováním. Proto následuje dlouhé testování střihů a pečlivé šití, které také samozřejmě probíhá v ČR.

V minulosti byl u outdoorového oblečení High Point bolest design, vše bylo podřízeno funkčnosti. Ale zhruba od roku 2010 se i vizuální stránka výrobků výrazně zlepšila a nyní vám můžeme s potěšením nabídnout jejich outdoorové oblečení srovnatelné s většinou prestižních globálních výrobců.