Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Horolezecké batohy Lowe Alpine 45 a 55 litrů

V sekci není žádný produkt.

Nabízíme vám oblíbené horolezecké batohy od Lowe Alpine. Společnost vznikla již v roce 1967, kdy ji založil horolezec Jeff Lowe. Již od počátků se věnovali výrobě horolezeckých batohů. Mají s jejich vývojem i praktickým využitím bohaté zkušenosti. 

Podstatné znaky jsou nízká hmotnost a pohodlný zádový systém. Ten je u objemu okolo 45-50 litrů dost podstatný, často již nesete batoh relativně těžký. Jsou koncipované pro sportovní lezce, kteří potřebují jednoduché lano, sedák, lezečky, expresky, karabiny, ale využijete je i pro alpinismus, upevníte na něj i cepín, mačky, přilbu a další věci, které potřebujete
Zajímavostí batohů Lowe Alpine je vysoká životnost – kvalitní materiály i zpracování. Na to pamatují už při návrzích a všechny rizikové prvky, které mohou selhat přepracují, nahradí nebo vůbec nevyužijí.
Textílie jsou poctivě testované na oděruvzdornost i odolnost proti poškození. Na šití používají nitě z nylonu se třemi prameny, díky tomu jsou všechny švy velmi pevné. Namáhaná místa jsou několikrát zapošívané pro zesílení. Spony i zipy jsou pouze nejvyšší kvality.
Ale to jsou jen slova, které používají téměř všichni výrobci. Ale Lowe Alpine to dokazuje. Na všechny horolezecké batohy poskytuje doživotní záruku na výrobní vady.