Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Outdoorové stany Terra Nova

V sekci není žádný produkt.

Jezdíte často stanovat do přírody a hledáte kvalitní stan, který využívám moderní materiály, poskytne vám dostatečnou ochranu před větrem a samozřejmě i deštěm a ještě navíc vás zaujme zajímavou hmotností?
Máme pro vás řešení: outdoorové stany Terra Nova z Velké Británie. Jsou ceněné pro svojí nízkou hmotnost, kvalitní materiály a samozřejmě špičkové zpracování. Právem patří mezi nejlepší světové výrobce stanů.

Kompletně jsou vyráběné v UK. Využívají nejlepší materiály. Tropika mají silikonizované, navíc mají ještě podlepené švy. Využívají sofistikované konstrukce. Tyčky jsou vyrobené z ušlechtilých slitin, které jsou navíc pro zlepšení vlastností ještě eloxované. Nízkou hmotností jsou u Terra Nova posedlí.

Jediným problémem je cena, špičkový výrobek však nikdy není levný. Pokud vás stany Terra Nova učarovaly, ale jejich cenu si nemůžete dopolit, doporučujeme zvážit Wild Country. Od roku 1993 je to totiž jedna firma, která vyrábí dvě řady stanů. Wild Country sice nedosahují tak špičkovým hodnot, ale jejich cena je dvoutřetinová. Jejich filozofie životnosti a odolnosti je společná.