Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Trezeta - dámská obuv pro lehčí turistiku

Jedním ze zajímavých výrobců dámských turistických bot je Trezeta. Vyrábí obuv pro lehčí turistiku, zajímavého vzhledu, ze výborných funkčních materiálů se solidním zpracováním.

Zobrazit více

Produkty

Trezeta Zeta WS Wp

Trezeta Zeta WS Wp Doporučujeme!
Trezeta Zeta Ws Wp - jsou zajímavé na volnočasové aktivity nebo méně náročnou turistiku. Ideální do lesa,...

Dámské turistické boty jsou navrženy tak, aby poskytovaly potřebnou podporu při chůzi, tolik potřebné pohodlí a ochranu při turistice a outdoorových aktivitách. 

Dají vám:
Voděodolnost: jsou většinou vyrobené z kůže nebo z kombinace kůže a odolné tkaniny a jsou v některých případech doplněný membránou (Gore-tex), která chrání nohy před vlhkostí a deštěm. Pokud nemají membránu, tak se většinou hodí pro období od pozdního jara do podzimu, kdy nebývá mokro příliš často.
Pohodlí: měly by vám poskytnout dostatečnou stabilitu a podporu pro nohy, zejména v oblasti nártu a chodidla. Pohodlná vnitřní výstelka a dostatečná tlumení v podrážce jsou důležité pro turistické boty.
Ochrana: mají pevnou a odolnou podešev, zpravidla od firmy Vibram, která vás ochrání před uklouznutím, dá vám správný záběr a chrání vás při došlapu před ostrými kameny a členitým terénem. To samé zajistí gumová obsázka špičky a paty.

Trezeta je italská značka specializující se na výrobu outdoorové obuvi a byla založena v roce 1964. Sídlo má v městě Giavera del Montello, v Itálii. Vyrábí boty s vysokou kvalitou. Zaměřuje se na výrobu dámských turistických a trekových bot.