Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Kominictví na Vysočině

19. 5. 2016

Tento článek vůbec nesouvisí s outdoorem, přesto mi nedá nepochválit, firmu s kterou jsem byl nadmíru spokojený. Využil jsem je při výměně kotle v našem domě.

V našem případě bylo nutné vyvložkovat nově komín a udělat jeho revizi.

Protože v regionu Vysočina není kominíky snadné najít a práci s nimi domluvit, hledal jsem i mimo Havlíčkův Brod.
Oslovil jsem několik firem a jednou z nich byla kominictví Volše ze Štoků.

A právě tato firma mě oslovila nejvíce, ani ne nejnižší cenou (ale nebyla ani nejvyšší), ale jednáním. Během prvního telefonátu jsme domluvili termín oměření komínu pro nacenění prací. V tomto termínu skutečně přijeli, oměřili a obratem mi na email ve formě pdf práci nacenili.

Když jsme se domluvili na realizaci, nabídli mi přijatelný termín. V tomto termínu včetně správného času skutečně přijeli, práci bezvadně provedli. 
Jak jsme se dohodli, použili nerez, který by měl vydržet minimálně po dobu fungování kotle. Práce byly provedeny včetně zednických prací – zazdění původních dvířek. I tyto doplňkové činnosti mi kominictví provedlo bezvadně. Dvířka zazdili, zapucovali a světe div se, dokonce zbytky malty zametli a udvezli. Takto čistou práci po řemeslnících jsem ještě nezažil.
Proto pokud budete potřebovat kominictví v Havlíčkově Brodě, Jihlavě nebo jinde na Vysočině, mohu vám vřele doporučit kominické práce Volše.

Přidat nový komentář

Osobních údajů

Komentáře

Nebyl přidán žádný komentář.