Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Outdoorový obchod s.r.o.

Menu

Suunto Core Light Green

Výrobce:
Suunto
Dostupnost:
2-3 pracovní dny
Původní cena
7 990 Kč
Sleva:
559 Kč (7%)

7 431 Kč (6 141 Kč bez DPH)

Doprava ČR ZDARMA: objednávka nad 1200 Kč

SLEVA 2% – objednávka nad 2000 Kč

SLEVA 5% – objednávka nad 5000 Kč

Výměna velikosti ZDARMA

Outdoorové hodinky Suunto Core Light Green jsou nepostradatelným průvodcem všech outdoorových nadšenců na jejich cestách. Hodinky Suunto Core vám dokážou zjistit mnoho nezanedbatelných údajů jako je nadmořská výška, změna počasí, případně i světovou stranu a další informace.
Jedna z nejzajímavějších funkcí hodinek Suunto Core je barometr, který vás upozorní prostřednictvím Storm Alarmu na změnu počasí. Díky tomuto údaji se můžet správně rozhodnout zda budete postupovat ještě nahoru nebo se již dáte na sestup. Suunto Core je vytvořen na základě úspěchu slavného modelu Suunto Vector a poskytuje vám přesné údaje měřené výškoměrem, barometrem, hloubkoměrem, digitálním teploměrem, indikátorem tendence počasí a digitálním kompasem.

Charakteristika hodinek Suunto Core :
Meteorologická stanice Suunto Core Light Green
pracuje ve čtyřech módech včetně automatického módu, který rozezná váš pohyb a podle toho přepíná mezi výškoměrem a barometrem. Kompas nabízí tradiční použití s otočnou růžicí nebo funkci, která vám umožní zadat, uzamknout a následovat požadovaný azimut. Denní funkce zahrnují duální čas, datum, alarm, sportovní chronograf a předpokládané časy východu a západu slunce.
Displej je z minerálního krystalického sklíčka a po obvodu je opatřen otočnou lunetou, která ho ještě aktivně chrání.

Funkce outdoorových hodinek Suunto Core:
* výškoměr (altimeter) – měření rozdílu nadmořských výšek (dokáže zaznamenávat vaše denní převýšení a tak si můžete připravit dobré vyhodnocení)
* barometr – Storm Alarm (pokud rychle klesne tlak vzduchu (což znamená, že se blíží například bouřka), dají vám hodinky vizuální i akustický signál)
* indikátor tendence počasí (Indikátor tendence počasí vám ukáže naměřené hodnoty posledních 6 hodin, čímž vám pomůže určit předpověď počasí)
* graf počasí
* kompas – otočná růžice, digitální azimut, snadná kalibrace (využíváte buď manuálně (luneta) nebo elektronicky. Zaměříte cíl a jdete za ním)
* hloubkoměr – maximální měřená hloubka 10 m
* časové funkce – východ/západ slunce, duální čas, časový odpočet, stopky
* zámek tlačítek
* menu ve 4 jazycích
* podsvícení displeje
* vodotěsnost 30 m

Komentáře a hodnocení

Komentáře

Nebyl přidán žádný komentář.