Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Dynafit

vyrábí prakticky vše co pro skialpinismus potřebujete, batohy, teleskopické hůlky, stoupací pásy, skialpinistické lyže, ale hlavně skilpinistická vázání a skialpinistické boty. Dynafit je výrobce, který se zaměřil na skialpinismus a je průkopníkem ve výrobě co nejlehčího vybavení.
Konstrukce jejich skialpinistického vázání je zajímavá nízkou váhou, která naprosto vybočuje z řady. Bota je uchycena do vázání pomocí bočních čelistí.

Skialpinistické vázání Dynafit používá k uchycení boty do vázání speciální drážky. Díky tomu je mnohem lehčí než vybavení od jiných výrobců. To vám umožní lehčejí stoupat do kopců. Je však nutné k tomuto vázání mít lyžáky, které mají uchycení kompatibilní. Dynafit byl léta doménou hlavně závodníků, ale nyní je již vhodný i pro širší spektrum skialpinistů.
Doporučujeme lehké skialpinistické vázání Dynafit TLT Speed Radical nebo nejlehčí freeridové vázání na trhu Dynafit TLT Radical FT.
Skialpinistické lyže Dynafit jsou opět zajímavé svojí váhou, ale samozřejmě i dalšími vlastnostmi. V současnosti vám nabízíme lehké freeridové lyže Dynafit FT Se7en Summits.

Produkty

%Výprodej
Bzdičky k skialpinistickému vázání Dynafit TLT Vertical + Comfort - prodává se v rozměrech 82 mm, 92 mm. Velikost:...