Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Keen

to jsou charakteristické sandále a atypické turistické boty. Snaží se vyrábět inovativní produkty pro lidi, kteří rádi pobývají v přírodě. Sandále a pohorky Keen vám umožní a zpříjemní pobyt venku v přírodě.

KEEN zastává myšlenku Hybridlife a Hybridthink. Co to vlastně je.
Hybridlife: Snaha se zamyslet nad životem lidí a tím, kde žijí, zamyslet se nad skutečně důležitými věcmi. Aktivně se zabývat nad tvořením životního prostředí. Kreativně se podílet na jeho vývoji. Provést změny v životě. Nechte se motivovat vším co vás inspiruje a aktivně se věnujte outdoorovým aktivitám. Vyjadřujte se k celosvětovým problémům. Svými zkušenostmi z outdoorového prostředí se zapojte do činností, které mají pozitivní vliv na trvale udržitelný rozvoj a životní prostředí.
Hybridthink: Když se v Keenu rozhodli přehodnotit přístup k udržitelnému životu, zjistili, že není zase tolik možností. Začali procházet z čeho by se dalo vyrábět a zjistili, že je spousta nepotřebného materiálu, který je možné recyklovat a použít do nových výrobků Keen. A to jen první krok, který Keen pro náš svět zkusil podniknout. A právě tomu Keen říká Hybridthink. Díky tomu vám nabízí ekologické obaly vyrobené pomocí přírodního lepidla, natřena přírodními barvami, snaha o snížení váhy a objemu krabic pro snížení náročnosti na transport.
Mezi nejzajímavější modely považujeme mezi pánskými modely velice pohodlné sandále Keen Newport.

Je nám líto, ale zadaným podmínkám neodpovídá žádný výrobek.

Zkuste následující možnosti:

  • Rozšířit cenové rozmezí
  • Odebrat některé parametry