Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Skialpinistické lyže Black Crows

Produkty

Black Crows Corvus Freebird

Black Crows Corvus Freebird Doporučujeme!
Black Crows Corvus Freebird – perfektní skialpové lyže určené pro náročné sjezdy a ježdění ve volném...

Black Crows Navis Freebird

Black Crows Navis Freebird
Black Crows Navis Freebird – relativně hodně široké lyže určené pro ježdění ve volném terénu a hlavně...

Black Crows Ova Freebird

Black Crows Ova Freebird
Black Crows Ova Freebird –  jsou skialpinistické lyže zajímavé svou hmotností. Jsou určené pro skialpinismus...

Black Crows Camox

Black Crows Camox
Black Crows Camox – jsou středně široké lyže určené jsou vhodné hlavně pro ježdění ve volném terénu....

Black Crows Mentis Freebird

Black Crows Mentis Freebird
Black Crows Mentis Freebird – jsou takřka v dámské barvě, ale ta vám může snadno zavést na scestí. Ve...

Black Crows Nocta

Black Crows Nocta
Black Crows Nocta – jsou široké (122 mmú freeridové lyže určené pro náročné sjezdy a ježdění ve volném...

Máme pro vás velmi zajímavé skialpinistické a freeridové lyže Black Crows. Jsou určené hlavně pro evropské podmínky kde převažuje tvrdý podklad. Prioritou při výrobě lyží Black Crows jsou výborné uživatelské vlastnosti - musí výborně jezdit, dobře je ovládat, to je důležitější než nízká váha. Přesto však váha není špatná a odpovídá aktuálním požadavkům.

Jejich nabídka je členěna na:
_ resort: lyže na sjezdovky, velmi tvrdý povrch. Z našeho pohledu nejsou zajímavé, protože tohoto typů lyží je na trhu dostatek.
_ all-terrain: lyže určené na univerzální ježdění na sjezdovce i mimo ní. Dají se využít pro skialpinismus, kde převažuje ježdění nebo pro náročné sjezdy v horách, ale dobře si s nimi zalyžujete i na upravené pistě.
Jsou mezi ní velmi zajímavé modely, které překvapí jak dobře se chovají na tvrdém terénu sjezdovky i v prašanu. Rozhodně vám doporučujeme některé z těchto lyží vyzkoušet. Opravdu hravé lyže, které strčí do kapsy mnohé lyže etablovaných značek.
_ big mountain: široké modely do prašanu. Jsou určené na sjezdy v prašanu, pro skialpinismus budou použitelné v omezené míře. Na svojí šířku mě ohromili svojí agilitou a ovladatelností. Velmi povedené lyže, které však v Evropě mají omezené uplatnění, na sjezdovky jsou zbytečné, na skialpinismus jsou příliš široké a i těžké a sjezdů v prašanu tu zase tolik nemáme.
_ backcountry: nejlehčí modely, které jsou určené pro skialpinismus. Protože prioritou je váha, jízdní vlastnosti jsou horší a zejména na tvrdém terénu to pocítíte. Nejsou však pro tento terén stavěné, není to problém. Zato při šlapání do kopce budete spokojeni.

Black Crows jsou hodně zajímavé lyže, které však nejsou u nás příliš známé. Je to však škoda, umí přesvědčit. Pokud pro sebe hledáte nové skialpinistické lyže, rozhodně je doporučuji zařadit do hledáčku a ideálně je vyzkoušet na svahu. Do ČR je dováží společnost Summit Trade a několikrát za zimu dělají testovačky, vyzkoušet si je se vám určitě vyplatí.