Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Pánské sandále

Sportovní sandále jsou v létě skvělou volbou na nenáročnou túru. Dobře schnou, což se hodí při brodění řek a omývání od bahna a jiných nečistot. V naší nabídce najdete velké množství sandálů pro různé situace.

Zobrazit více

Produkty

Doporučujeme!
Sportovní sandále Asolo Scrambler – špičkové sportovní sandále na sport nebo do terénu. Mají trvanlivou...

Doporučujeme!
Asolo Metropolis – komfortní, velmi pěkné kožené sandále. Jsou ideální pro mětské nošení, ale je možné...

Sportovní sandály Source Gobi Men: pohodlné sandále vyrobené z měkčené pěny pro pohodlnější došlap. Pásky...

Lizard Ride II – jsou velmi pohodlné a mnoha uživateli dlouhodobě ověřené sportovní sandále vhodné pro...

Sandále Lizard Creek IV – komfortní sandále, které je možné použít i pro vodní sporty. Mají podrážkou...

Sportovní sandále jsou v létě skvělou volbou na nenáročnou túru. Dobře schnou, což se hodí při brodění řek a omývání od bahna a jiných nečistot. V naší nabídce najdete velké množství sandálů pro různé situace.

Pánské sportovní sandále

Sportovní sandály jsou ideální obuv do teplého léta. Jsou vhodné pro nenáročný terén, jako záložní boty, případně mohou sloužit na přezutí do pohodlných bot po túře. Dobře vám poslouží při brodění řek během treku.

Rozdělujeme je na

Sandále s plnou špičkou, které se hodí pro použití od jara do podzimu snad s výjimkou největších veder a dají se nosit i s ponožkami. Jejich další  výhoda je v tom, že si u nich neukopnete palec a hůře se do nich dostávají kamínky. Zřejmě nejtypičtější zástupcem jsou bytelné Keen Newport. Zajímavé svou svojí robusní konstrukcí a větší šířkou.

Klasické sandále mají zpravidla textilní pásky mnohdy podložené neoprenem nebo gumovou podložkou. Většinou jsou široce nastavitelné pomocí suchých zipů. Musí být pohodlné aby se daly celý den bez potíží nosit. Příkladem velmi pohodlných sandálů jsou Asolo Scrambler. Často mají stélku z kůže, které je pro pohodlí nohy velmi příjemná. Bohužel se však nehodí do vody, protože pak sandále tohoto typu delší dobu vysychají.

Vodní sandále mají gumovou stélku a textilní popruhy ze syntetických materiálů. Díky tomu sandále do vody rychle uschnou a lze s nimi snadno brodit potoky nebo se i koupat v moři. Výhodou je podložení pásku neoprenem pro vyšší pohodlí. Sandále do vody nejvyšší třídy mají podrážku z Vibramu pro delší životnost.