Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Pánské sandále

Sportovní sandále jsou v létě skvělou volbou na nenáročnou túru. Dobře schnou, což se hodí při brodění řek a omývání od bahna a jiných nečistot. V naší nabídce najdete velké množství sandálů pro různé situace.

Zobrazit více

Oblíbené značky

Produkty

Source Comfort Gobi Men

Source Comfort Gobi Men
Source Comfort Gobi Men: jsou hodně pohodlné sandále vyrobené z měkčené pěny pro pohodlnější došlap....

Source Gobi Men

Source Gobi Men
Pánské sportovní sandály Source Gobi Man: pohodlné sandále vyrobené z měkčené pěny pro pohodlnější došlap....

Yate Cestovní pantofle modré

Yate Cestovní pantofle modré
Yate Cestovní pantofle modré: jsou jednorázové cestovní pantofle, které využijete na horské chatě, na...

Yate Cestovní pantofle červené

Yate Cestovní pantofle červené
Yate Cestovní pantofle červené: jsou jednorázové cestovní pantofle, které využijete na horské chatě,...

Pánské sportovní sandále

Sportovní sandály jsou ideální obuv do teplého léta. Jsou vhodné pro nenáročný terén, jako záložní boty, případně mohou sloužit na přezutí do pohodlných bot po túře. Dobře vám poslouží při brodění řek během treku.

Rozdělujeme je na

Sandále s plnou špičkou, které se hodí pro použití od jara do podzimu snad s výjimkou největších veder a dají se nosit i s ponožkami. Jejich další  výhoda je v tom, že si u nich neukopnete palec a hůře se do nich dostávají kamínky. Zřejmě nejtypičtější zástupcem jsou bytelné Keen Newport. Zajímavé svou svojí robusní konstrukcí a větší šířkou.

Klasické sandále mají zpravidla textilní pásky mnohdy podložené neoprenem nebo gumovou podložkou. Většinou jsou široce nastavitelné pomocí suchých zipů. Musí být pohodlné aby se daly celý den bez potíží nosit. Příkladem velmi pohodlných sandálů jsou Asolo Scrambler. Často mají stélku z kůže, které je pro pohodlí nohy velmi příjemná. Bohužel se však nehodí do vody, protože pak sandále tohoto typu delší dobu vysychají.

Vodní sandále mají gumovou stélku a textilní popruhy ze syntetických materiálů. Díky tomu sandále do vody rychle uschnou a lze s nimi snadno brodit potoky nebo se i koupat v moři. Výhodou je podložení pásku neoprenem pro vyšší pohodlí. Sandále do vody nejvyšší třídy mají podrážku z Vibramu pro delší životnost.