Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Batohy Pieps

V sekci není žádný produkt.

Pokud máte rádi skialpinismus, určitě jste narazili na problém jaký batoh si vzít. Měl by být dostatečně odolný, musí na něj jít upnout lyže, vyžaduje se speciální přihrádka na lavinovou výbavu, zádový systém nesmí nabírat sníh a objem by měl být mezi 20–40 litry.

A právě tyto požadavky splňují skialpinistické batohy Pieps. Je to celosvětově známý výrobce skialpinistického a lavinového vybavení.
V naší nabídce najdete klasické a roky ověřené skialpinistické batohy s přihrádkou na lavinovou výbavu určené pro běžné túry. Jsou známé dlouhou životností a pohodlností.
Ale zajímavé jsou unikátní lavinové batohy Pieps s airbagem. Jejich zajímavost je v novém systému, který nahání vzduch do airbagu větrák. Díky tomu není problém batoh zkusmo odpálit a několikrát si to vyzkoušet. Také je to výhodné v případě druhotných lavin. Po chvíli po odpálení se částečně odfouknou a díky tomu vám nechají větší prostor na dýchání. Naopak nevýhodou je vyšší hmotnost než u bombičkových systémů. Už je jen na vás zda dáte přednost nízké hmotnosti nebo možnosti opakovaného odpálení u batohů Pieps.