Black Diamond Vapor
-
Doprava ČR ZDARMA: objednávka nad 1600 Kč
Výměna velikosti ZDARMA
Informace o produktu
- Záruční doba: 24 měsíců
Lezecká přilba Black Diamond Vapor
Black Diamond Vapor je mistrovské dílo v kategorii ultralehkých přileb. Díky revoluční konstrukci s použitím plátu z ALUULY (extrémně pevný a lehký kompozit) vloženého mezi vrstvy EPP a EPS pěny, se podařilo snížit hmotnost na minimum při zachování špičkové odolnosti proti nárazu.
Verze v bílé barvě je nejen stylová, ale i praktická – na slunci se tolik nepřehřívá, což v kombinaci s masivními větracími otvory zajišťuje perfektní termoregulaci i v těch nejteplejších letních stěnách.
Hlavní přednosti přilby Black Diamond Vapor
-
Extrémní lehkost: S hmotností kolem 155 g patří mezi nejlehčí přilby na trhu. Na hlavě ji po pár minutách přestanete vnímat.
-
Špičkové odvětrání: Geometrie větracích otvorů pokrývá velkou část povrchu přilby, což umožňuje volné proudění vzduchu i při nulovém větru.
-
Nízký profil: Konstrukce přilby je navržena tak, aby seděla nízko na hlavě a nepůsobila jako „hřib“. To zlepšuje periferní vidění a ochranu boků hlavy.
-
Moderní upínací systém: Minimalistický systém popruhů lze snadno nastavit a přilba v batohu zabere díky své poddajnosti minimum místa.
-
Integrované klipy na čelovku: Diskretní, ale pevné úchyty umožňují bezpečné připevnění čelovky pro noční sestupy nebo brzké nástupy.
Technická specifikace (Velikost M/L)
Pro koho je Black Diamond Vapor určen?
-
Sportovní lezci: Pro ty, kteří se pohybují na hranici svých možností a potřebují vybavení, které je neomezuje.
-
Alpinisté a skyrunneři: V horách, kde se počítá každý gram a výstup trvá hodiny, je lehkost a prodyšnost klíčová.
-
Všestranní lezci: Pokud chcete jednu přilbu na stěnu, písek i do hor, Vapor nabízí komfort, který vás nebude obtěžovat ani po 10 délkách.
Názor experta: Vapor je právem považována za "Rolls-Royce" mezi přilbami. Konstrukce s využitím kompozitu ALUULA je technologický skok, který umožnil udělat přilbu ještě tenčí a lehčí bez obětování bezpečnosti. Velikost M/L perfektně sedí i lezcům, kteří pod přilbou nosí šátek nebo tenkou čepici. Opět platí, že označení "kopie" v odkazu je jen technický název položky v e-shopu – kupujete originální produkt Black Diamond.
Chcete svou ultralehkou výbavu dotáhnout k dokonalosti? Přilba Vapor se skvěle doplňuje s čelovkou Black Diamond Storm, která díky svému plochému tělu na přilbě perfektně sedí a neposouvá ji při pohybu do očí.
Parametry
| Velikost | M-L / S-M |
|---|---|
| Barva | black / envy green / octane / pewter / white |
| Upevnění | Čelovka |
| Barvy | blizzard |
| Certifikace | Horolezectví |
| Váha | 155 g |
| Varianty |
|

Recenze
Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.
Alternativní zboží Porovnat alternativní produkty
Camp Voyager

3 490 Kč
-20 %
2 789 Kč
Petzl Sirocco

3 180 Kč
-15 %
2 703 Kč
Grivel Mutant

2 490 Kč
-20 %
1 992 Kč
Climbing Technology Orion

2 299 Kč
-27 %
od 1 678 Kč
Mammut Crag Sender

2 049 Kč
-20 %
od 1 637 Kč








































































Telefon: