Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Pánská nízká turistická obuv Asolo

Produkty

Doporučujeme!
Asolo Space GV – se hodí pro nošení po městě, nástupy do skal nebo lehkou turistiku. Mají velmi netypický...

Asolo Nucleon GV – pánské boty pro turistiku, cestování, jako nástupovky na lezení. Dobře vám poslouží...

Asolo Apex GV - jsou technické pánské nízké goretexové boty s gumovou obsázkou v přední části proti okopání....

Asolo Freney Low GV - se hodí do náročného terénu, kde oceníte bytelnou a spolehlivou konstrukci těchto...

Nízké turistické boty Asolo Agent Evo GV – pánská, celokožená obuv pro turistiku s goretexovou membránou...

Pro letní dny, kdy se chystáte na méně náročnou turistiku, ale je teplo a nechcete pevné, kotníkové boty vám můžeme doporučit pánské nízké trekové boty Asolo.
Jedná se o dlouhé roky oblíbeného výrobce ze severní Itálie, který se specializuje na výrobu turistických a trekových bot. Na trhu funguje již od roku 1975. Orientují se na kvalitní produkci. Základem jsou odolné, funkční a osvědčené materiály. Proto využívají membránu Gore-tex (zajišťuje prodyšnost, voděodolnost), podrážky Vibram (znamenají trvanivost, odolnost, dobrou adhezi), kvalitní kůži, Corduru a podobné materiály. Letitá tradice v obuvnictví umožňuje navrhnout konstrukci, která má dlouhou životnost, pohodlnost (nikde netlačí).

Z jejich nabídky vám můžeme doporučit pevné a poměrně dost tuhé pánské nástupové boty, které využijete k přístupu do skal, lezení ferrat nebo pohyb v horách. Jsou zajímavé nízkou váhou a značnou robusností. Druhou kategorií jsou pohodlné nízké turistické boty Asolo s Goretexem, který zlepšuje jejich voděodolnost. Využijete je v nenáročném terénu, procházkách, lehké turistice.