Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Lyže Black Crows

Produkty

Black Crows Corvus Freebird Doporučujeme!
Black Crows Corvus Freebird – perfektní skialpové lyže určené pro náročné sjezdy a ježdění ve volném...

Black Crows Navis Freebird
Black Crows Navis Freebird – relativně hodně široké lyže určené pro ježdění ve volném terénu a hlavně...

Black Crows Ova Freebird
Black Crows Ova Freebird –  jsou skialpinistické lyže zajímavé svou hmotností. Jsou určené pro skialpinismus...

Black Crows Camox Freebird
Black Crows Camox Freebird – lyže určené pro skialpinismus a freeridové ježdění ve volném terénu, na...

V naší nabídce pro vás máme v České republice málo známé, ale přesto velmi zajímavé freeridové a skialpinistické lyže Black Crows. Vyrábějí je bývalí závodníci v reakci na absenci lyží do volného terénu, které by měly výborné vlastnosti i ve velkých rychlostech, na které byli navyklí.
Díky nim vznikly velmi zajímavé lyže, které nejsou nejlehčí na trhu, ale zato mají super jízdní vlastnosti. Víc než dobře se chovají v hlubokém sněhu a prašanu, ale protože jsou navrhované v Evropě, jsou adaptovány na místní podmínky, kdy prašan často chybí a jezdíte na ztvrdlém sněhu.
A právě v tom lyže Black Crows excelují. Jsou to velmi univerzální lyže, mnoho z nich bez potíží využijete dokonce i na sjezdovce, ale není problém z ní vyjet a zalyžovat ve volném terénu nebo vyrazit na skialpinistickou túru. Je to k nevíře, ale jsou to univerzální lyže, které opravdu užijete na rodinné dovolené i na skialpových túrách.

Jejich velká nevýhoda je v neznámosti značky a relativně vysoké ceně. Nikdo nechce v této cenové hladině kupovat zajíce v pytli. Nicméně výhradní zastoupení pro ČR má firma Summit Trade, která pořádá několikrát za sezonu testování těchto lyží. Doporučujeme vám si je vyzkoušet, určitě nebudete litovat ztraceného času.