Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Batohy nad 70l Deuter

Pro milovníky drsných treků, dalekých cest mimo civilizaci nebo pro expediční využití máme trekové batohy nad 70l Deuter. Je to etalon velkých batohů určených pro delší cesty a pro těžké náklady.

Zobrazit více

Produkty

Deuter Aircontact Core 65+10 SL
Turistický batoh Deuter Aircontact Core 65+10 SL – dvoukomorový batoh o velikosti 75 litrů s dodatečným...

Deuter Aircontact X 70+15 SL
Dámský trekový batoh Deuter Aircontact X 70+15 SL – dvoukomorový batoh o velikosti 85 litrů uzpůsobený...

Deuter Aircontact X 80+15
Deuter Aircontact X 80+15 – velkokapacitní dvoukomorový outdoorový batoh o velikosti 85 litrů s dodatečným...Základem jsou opravdu dobré a pohodlné zádové systémy, které dokáží výborně rozložit váhu a její značnu část přenést na bederní pás. Tento zádový systém je díky své úspěšnosti napodobován i jinými výrobci.
Litráž je u batohů Deuter stanovena velkoryse. Díky tomu jsou obvykle větší než je zvykem u jiných výrobců se stejným udávaným objemem. Také díky tomu jsou o něco těžší než konkurenční výrobky. Přesto se díky výbornému zádovému systému vyplatí.
Na materiálu se nikdy nešetřilo a je proti poškození nebo protržení odolný. Stejně tak šití a zpracování je bezpříkladné. To je další charakteristický rys tohoto výrobce.
Všechny detaily jsou dotažené a výborně navržené. Ať už se jedná o dodatečný vstup, upevnění hůlek, dodatečné kapsy nebo prostor pro vodní vak. Vše je perfektně řešené.