Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Dámské mikiny Devold

Jestliže budete hledat outdoorovou dámskou funkční mikinu, jistě budete muset nejdříve materiál, z kterého je vyrobená. Těch na trhu nepřeberné množství, ale jednou z nejlepších možností je merino vlna, která má několik výhod.

Zobrazit více

Produkty

Devold Expedition Woman Zip Neck Doporučujeme!
Dámský vlněný funkční rolák Devold Expedition (rolák se zipem lady) – velice teplé, vlněné prádlo z Merino...

Devold Hiking Woman Shirt
Devold Hiking Woman Shirt: je vyroben z lehké a jemné vlny merino (ta hřeje i chladí přesně podle aktuální...

Devold Hiking Woman Zip Neck
Dámský vlněný rolák se zipem Devold Hiking: je vyroben z lehké a jemné vlny merino (ta hřeje i chladí...

V první řadě má výborné izolační vlastnosti. Hodí se pro alergiky, má přirozené antibakteriální vlastnosti, to znamená, že ač se potíte, trvá delší dobu než začne zapáchat. Její výhodou jsou i ekologické argumenty. Jedná se o přírodní materiál, tzn. obnovitelný zdroj. Stejně tak není problém s její likvidací.

Další otázkou je jakou značku si vybrat. My vám můžeme doporučit dámské mikiny Devold, které jsou vyráběny v Norsku, tedy Evropě. Žádný z jejich výrobků nepochází z Číny ani jiného podobného státu.

Díky chladnému podnebí v Norsku je vlna pro Devold oblíbená a tradiční surovina. Se zpracováním ovčí vlny mají dlouhé zkušenosti (firma byla založena již v roce 1853).
Mikiny Devold mají výborné střihy, kdy jednak jsou na tělo a pužné. Mají prodloužená záda a rukávy. Švy jsou ploché a nijak vás netlačí. S dámskou mikinou Devold budete plně spokojeny.