Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Dámské mikiny Devold

Jestliže budete hledat outdoorovou dámskou funkční mikinu, jistě budete muset nejdříve materiál, z kterého je vyrobená. Těch na trhu nepřeberné množství, ale jednou z nejlepších možností je merino vlna, která má několik výhod.

Zobrazit více

Produkty

Devold Duo Active Woman Zip Neck

Devold Duo Active Woman Zip Neck
Dámské vlněné termoprádlo Devold Duo Active Woman Zip Neck – rolák z Merino vlny se zipem u krku je velmi...

Devold Expedition Woman Zip Neck

Devold Expedition Woman Zip Neck Doporučujeme!
Dámský vlněný funkční rolák Devold Expedition (rolák se zipem lady) – velice teplé, vlněné prádlo z Merino...

V první řadě má výborné izolační vlastnosti. Hodí se pro alergiky, má přirozené antibakteriální vlastnosti, to znamená, že ač se potíte, trvá delší dobu než začne zapáchat. Její výhodou jsou i ekologické argumenty. Jedná se o přírodní materiál, tzn. obnovitelný zdroj. Stejně tak není problém s její likvidací.

Další otázkou je jakou značku si vybrat. My vám můžeme doporučit dámské mikiny Devold, které jsou vyráběny v Norsku, tedy Evropě. Žádný z jejich výrobků nepochází z Číny ani jiného podobného státu.

Díky chladnému podnebí v Norsku je vlna pro Devold oblíbená a tradiční surovina. Se zpracováním ovčí vlny mají dlouhé zkušenosti (firma byla založena již v roce 1853).
Mikiny Devold mají výborné střihy, kdy jednak jsou na tělo a pužné. Mají prodloužená záda a rukávy. Švy jsou ploché a nijak vás netlačí. S dámskou mikinou Devold budete plně spokojeny.