Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Batohy Grivel

Produkty

Grivel Alpine Pro 40+10

Grivel Alpine Pro 40+10
Grivel Alpine Pro 40+10: je určený pro outdoorové sporty v horách jako je horolezectví, skialpinismus.......

Grivel Rocker 45

Grivel Rocker 45
Grivel Rocker 45 : je batoh pro sportovní lezce, který je určený na přenášení vybavení pod skálu, na...

Grivel Mountain Runner Evo 10

Grivel Mountain Runner Evo 10 Ultralehké zboží
Grivel Mountain Runner Evo 10: je určený na běh v horách nebo ultra maratony. Tento běžecký batoh vám...

Jedním z nejlepších výrobců hardwaru pro lezení v ledu, ledovcovou turistiku a skialpinismus na světě je Grivel. A tak není žádným překvapení, že vstoupil i do výroby batohů.
Nedělá samozřejmě žádné běžné, městské batůžky, ale speciály pro horské sporty. Batohy Grivel nejlépe využijete pro běh v horách, tedy dnes velmi populární trail running nebo ultra maratónech a jiných vytrvalostních bězích, ale jsou překvapivě funkční i pro skialpinismus.

Základem je dobře padnoucí vesta, která má oproti běžnému zádovému systému výhodu, že padne jako ulitá, nikde nepřekáží, netáhne vás. Přizpůsobí se dobře vašemu pohybu. Pro pohybové aktivity je opravdu výborná. Na ní je možnost upevnění láhve a po bocích jsou kapsy na energetickou tyčinku nebo jiné drobnosti.
Na zádech pak máte vlastní batoh, tedy prostor pro například na nepromokavé oblečení nebo cokoliv jiného co potřebujete vzít sebou.

Kromě toho máme v nabídce batoh pro lezce na umělých stěnách nebo sportovní lezce,kteří chtějí mít svůj materiál dobře uspořádaný a přehledný.