Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Mammut - obuv na běh, nordic walking nebo lehkou turistiku

Pro milovnice rychlého pohybu a současně lezkyně máme běžecké boty Mammut. Pokud lezete, tak tuto značku určitě dobře znáte a máte v ní důvěru. A právě pro vás vyrábí obuv, která se samozřejmě dá použít na nošení do skal nebo běžné nošení, ale kromě toho je využijete na běhání,

Zobrazit více

Produkty

Mammut Sertig II Low GTX Woman

Mammut Sertig II Low GTX Woman
Mammut Sertig II Low GTX Woman – jsou dámské sportovní boty s Gore-texem určené pro fast trekking, běh...

Mammut Sertig II Low Women

Mammut Sertig II Low Women
Mammut Sertig II Low Women – jsou dámské sportovní boty určené pro fast trekking, běh nebo turistiku....

lehkou turistiku, cestování nebo nordic walking chůzi, trail running a další činnosti. Jedná se o měkké a pohodlné, dostatečně univerzální boty.

Dámské běžecké boty Mammut vám nabídnout to, co u obuvi na běh očekáváte. Tedy pohodlnost, stabilitu chodidla, dobré tlumení, drop a samozřejmě solidní prodyšnost. Ale také dobrý drapák, který vám usnadní běh v lese, seběhy v blátě a dá patřičnou jistotu na šikmých pěšinkách.
Některé modely jsou určené hlavně pro letní využití a není u nich použita žádná membrána, díky tomu mají skvělou prodyšnost a hodí se do teplých letních měsíců. Ty modely, které mají v názvu GTX využívají membránu Gore-tex a jsou voděodolné. Díky tomu se hodí pro zimní provoz, kdy není tolik teplo a prodyšnost není vaše největší priorita, ale chcete si udržet nohy v suchu bez ohledu na to, zda běžíte listopadovým marastem nebo rozmoklým sněhem.