Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Lehké batohy pro turistiku Montane

V sekci není žádný produkt.

Holdujete minimalismu? Řešíte stále hmotnost, počítáte každý gram? Nechcete žádné kompromisy? Potom pro vás máme lehké batohy Montane o objemu 40-60 litrů. Jsou vhodné pro turistiku na lehko, cestování.

Proč objem 40-60 litrů? Když takový batoh naplníte, stále bude mít rozumnou hmotnost, která se dá bez problémů nosit na zádech a zároveň si užít den na horách, ale i ve městě. Přesto budete mít to co potřebujete, vejde se tam spacák, karimatka, ždárák nebo plachta nebo i stan. Vyjde vám ještě místo na oblečení a nějaké jídlo.
Výhodou je relativně menší velikost, která vás donutí o svém vybavení, jeho objemu a hmotnosti přemýšlet. Pak budete mít nejen lehký batoh prázdný, ale i plný.

Proč Montane? Je to sice menší, ale renomovaný výrobce specialit pro turistiku na lehko, trail running, horolezectví atd. Proto jsou jasně směřováni, žádné univerzální věci pro každého.
Nabízí vám funkčnost ruku v ruce s jasným zaměřením na nízkou hmotnost. A jako bonus se setkáte se detaily, které u jiných výrobců nenajdete (např. hrudní pásy..).