Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Montane péřové bundy s dámským střihem

Pokud hledáte výbornou izolační vrstvu do chladu a zároveň u ní požadujete nízkou hmotnost a dobrou sbalitelnost aby se dobře dala nosit v batohu, musíme vám doporučit dámské péřové bundy Montane

Zobrazit více

Produkty

Montane Anti-Freeze Hoodie Womens

Montane Anti-Freeze Hoodie Womens Doporučujeme!
Montane Anti-Freeze Hoodie Womens – je univerzální dámská péřová bunda s kapucí, kterou můžete využívat...

Co vlastně potřebujete? Hledáte izolační vrstvu, kterou máte stále při sobě, ale zároveň je lehká a sbalitelná? Jasně to jsou standardní požadavky horské turistky, cestovatelky nebo skialpinistky.

A právě takové požadavky nejlépe splňují dámské péřové bundy. Peří je zřejmě nejlepší izolat na světě, je to přírodní, tedy obnovitelný zdroj. Dokáže udělat skvělou izolační vrstvu při velmi nízké hmotnosti a navíc je velmi stlačitelné, jde tedy zabalit do minimálního objemu. A v těchto parametrech je stále o parník před syntetikou.

A jednou z firem, která vyrábí špičkové péřovky je Montane. Používá extra kvalitní husí peří, které má vysokou plnivost, to znamená, že pří nízké hmotnosti dokáže vytvořit silnou izolační vrstvu. Tato hodnota se udává v cuinech, je to hodnota, která udává jaký objem dokáže vytvořit daná hmotnost.

A Montane právě u svých péřových bund používá jen peří s vysokými hodnotami plnivosti. Ale to dnes už samozřejmě nestačí. Jde také o vrchní materiál, který musí být lehký aby nestlačoval peří, měl nějakou životnost a samozřejmě i odolnosti proti vlhku. A aby také vypadal, už na první pohled si všimnete toho, že oproti klasické sportovní konfekci se jedná o jinou kvalitu.
Ale dámské péřovky Montane nejsou založené pouze na materiálech. Poskytují vám špičkové zpracování, funkční detaily a to ať se týká garáží zipů, upevnění stahovacích šňůrek, propracování kupucí nebo ochranu brady. Obdobných detailů můžete najít mnoho.