Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Pánské zimní a péřové bundy Montane

Máme pro vás pánské zimní a péřové bundy Montane. Hodí se primárně pro sportovní outdoorové aktivity jako je turistika, horolezectví, skialpinismus, ale díky pěknému designu se hodí i pro běžný městský provoz.

Zobrazit více

Produkty

Montane Anti-Freeze Jacket VÝPRODEJ

Montane Anti-Freeze Jacket VÝPRODEJ Doporučujeme! %Výprodej
Montane Anti-Freeze Jacket – je univerzální pánská péřová bunda do zimních podmínek s opravdu pěkným...

Montane Anti-Freeze Hoodie

Montane Anti-Freeze Hoodie
Montane Anti-Freeze Hoodie – je univerzální pánská péřová bunda s kapucí. Je vyrobena z recyklovaných...

Montane Icarus Jacket VÝPRODEJ

Montane Icarus Jacket VÝPRODEJ %Výprodej
Montane Icarus Jacket – je lehká a sbalitelná pánská zimní bunda, která je plněna syntetickou výplní...

Montane Axis Alpha Jacket VÝPRODEJ

Montane Axis Alpha Jacket VÝPRODEJ %Výprodej
Montane Axis Alpha Jacket - je membránová, lehká (505 g), pánská bunda plněná kvalitním husím peřím....

Mají technické zpracování, které odpovídá outdoorovému určení. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály a to jak svrchní, kdy se většinou využívá Pertex (je lehký a odolný, dobře odolává povětrnostním podmínkám), ale i izolaci.
Podle jednotlivých modelů mají nastavitelné kapuce, kompatibilní s lezeckými přilbami, anatomické a prodloužené rukávy pro případ lezení s cepíny. Samozřejmostí je u péřových bund Montane prodloužený zadní díl. Kapsy jsou navržené pro využití s bederním pásem u batohu nebo lezeckým úvazkem.

Pánské péřové bundy Montane jsou plněné velmi kvalitním peřím s vysokým loftem, které je zajímavé svojí výbornou sbalitelností při nízké váze, ale excelentně izoluje.
Pro toho, kdo se chystá do oblastí s vysokou vlhkostí vyrábí i zimní bundy plněné špičkovými dutými vlákny. Ty mají výhodu, že jednak nesají vlhkost a namočené mají stále loft. Jejich výhoda je také v nízké náročnosti na údržbu.

Montane je jeden z nejlepších výrobců outdoorového oblečení na světě a pochází z Anglie. Jejich produkty jsou známé vysokou kvalitou materiálů i zpracování. Používají pouze špičkové materiály, nejnovější technologie. Navržené střihy jsou propracované a dotažené do posledního detailu.