Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Pánské zimní bundy Ortovox

Produkty

Ortovox Piz Bianco Jacket M: – je vlněná pánská zimní bunda určená k nošení jako svrchní oděv nebo jako...

Ortovox Swisswool Piz Palu Jacket M: – je hybridní pánská softshellová bunda se zateplenou hrudí. Je...

Ortovox Piz Boé Vest M: vlněná vesta ideální pro náročné lyžaře. Vesta je lehká, dobře sbalitená a odolná...

Máme pro vás unikátní pánské zimní bundy Ortovox, které mají jako izolaci použitu ovčí vlnu - Swisswool. Jedná se o přírodní materiál, který vyniká svojí izolační schopností. Vlna hřeje i mokrá a je dostatečně prodyšná, navíc se neslehává. Je to výborná varianta pro alergiky, kterým péřové bundy nevyhovují.

Ortovox navrhuje a vyrábí pro aktivní sportovce. Proto je dle předpokládaného použití plní: z přední části pro použití do počasí okolo nuly s batohem, z přední i zadní části nebo jsou plněné kompletně včetně rukávů pro plnohodnotné zimní využití. U některých modelů pak používá i vlněnou podšívku z merino vlny, která podpoří termoregulaci a je příjemná na nošení.
Jsou vyráběné pro skialpinismus, freeride, horolezectví nebo zimní turistiku případně jiné zimní sporty. Dají se použít jako zateplovací bundy i jako plnoohodnostné bundy do zimních podmínek, kde vás díky izolační náplni z ovčí vlny spolehlivě zahřejí.
Všechny zimní bundy Ortovox jsou vyráběné v Evropě a jsou pečlivě zpracované do všech detailů. Navíc mají velmi výrazný design, který je obvykle poznat i na dálku.