Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Lavinové vyhledávače Ortovox

Produkty

Ortovox Diract Voice

Ortovox Diract Voice
Ortovox Diract Voice: je novinkou pro zimu 2021/22. Je to první lavinový vyhledávač, který naviguje...

Každý skialpinista, freerider nebo snowboardista, který vyjíždí ze sjezdovky by u sebe měl mít lavinový vyhledávač. V naší nabídce pro vás máme lavinové vyhledávače Ortovox, které patří mezi špičku v oboru.
Lavinovou bezpečností se zabývají již více než 50 let a díky tomu se můžete na jejich výrobky spolehnout. Jsou technicky vyspělé, spolehlivé a mimo jiné mají jednoduché a intuitivní ovládání. Naučíte s je ovládat velmi snadno a zlepšíte svojí  bezpečnost i bezpečnost svého parťáka.
Zřejmě nejzajímavější volbou jsou lavinové sety Ortovox, které obsahují vyhledávač, lavinovou sondu i lopatu, to znamená vše co pro najití a vykopání svého lyžařského partnera potřebujete. My vám můžeme doporučit Ortovox Avalanche Rescue Set 3+.

A navíc důrazně doporučujeme svůj set kompletně vyzkoušet. Zahrabat lavinový vyhledávač a zkusit si ho najít. Naučit se používat partner check, složit si lavinovou sondu, zkusit si jí zapíchnout, rozložit jí a i vyzkoušet praxi s lopatou. Budete překvapeni jak těžké je někoho ve firnu vyhrabat a kolik sněhu musíte přeházet.
A právě tento test může někomu zachránit život.