Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Osprey - trekové batohy 60-100 litrů

Jestliže často chodíte treky a nejste spokojeni se současným nebo ještě nemáte žádný batoh, musíte zpozornět. Trekové batohy Osprey patří mezi to nejlepší, co můžete na trhu najít. Poskytnou vám pohodlný zádový systém, vychytané detaily, super materiály a parádní životnost. A navíc doživotní záruku na výrobní vady a vady materiálu.

Zobrazit více

Produkty

Osprey Aura AG 65

Osprey Aura AG 65

7 899  (20 %) od 6 319 

Přidat 'Osprey Aura AG 65' k porovnání Detail

Osprey Aura AG 65: má zádový systém uzpůsobený pro ženy, je kratší a má jiné ramenní popruhy, které jsou...

Osprey Renn 65

Osprey Renn 65

4 999  (23 %) od 3 849 

Přidat 'Osprey Renn 65' k porovnání Detail

Osprey Renn 65: je navržen pro cestování, turistiku, kemping. Tento dámský trekový batoh je upraven pro...

Hodí se pro aktivní uživatele, kteří holdují turistice, trekům nebo vandrům, kde spíte venku buď pod plachtou nebo ve stanu. Právě pro ty se velikost 60-100 litrů hodí. Vejdou se do něj věci na spaní (spacák, karimatka, stan), věci na vaření a samozřejmě nějaké oblečení.
Zvolená litráž by samozřejmě měla vycházet z povahy cesty, pokud jedete na víkend, budou vám stačit litráže na spodní hranici, pokud se chystáte někam, kde budete muset nosit potraviny na dlouhou dobu nebo jedete někam s chladným podnebím a budete potřebovat více materiálu, jsou pro vás aktuální větší litráže.

Jednotlivé batohy se liší jednak zádovým systémem a pak i vybavením.
Základní řada je Osprey Kestrel (dámský Kyte), jednoduchý batoh směřovaný na komfort při nošení, ale zároveň na nízkou hmotnost. Zádový systém Airscape je tvořený eva pěnou s výseky a vlnkami, které umožňují odvětrání zad. Zbytek batohu je plně vybavený, ale zároveň relativně lehký.
Kdo preferuje komfort, asi pro něj bude zajímavý Osprey Aether (dámský Ariel), který má opět výškově nastavitelný zádový systém Airscape. Jeho výhodou je, že máte těžiště nákladu co nejblíže zádům. Hlavní rozdíl oproti Kestrelu je boční vstup do horní komory, ale celkově je lépe a bohatěji vybavený, má více možností upevnění dodatečného materiálu.
Jiná koncepce je Osprey Rook (dámský Renn), zádový systém je vytvořený síťkou, který zajišťuje výborné odvětrání zad a samozřejmě i jejich lepší schnutí.
Vrchol nabídky je pak Osprey Atmos, který nabízí zádový systém Anti Gravity tvořený síťkou. Navíc má zajímavě řešený bederní pás, který je jakoby integrovaný do zádového systému a navíc je odvětrávaný. Je velmi pohodlný, dobře se nosí. Navíc má prakticky vše na co si u batohu vzpomenete.