Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Trekové batohy do 50l Pinguin

Při turistice vás vždy potěší lehký batoh na zádech. Proto pokud můžete, doporučujeme si koupit raději nejmenší velikost, do které se dokážete zabalit (protože váhu na zádech dělá mimo jiné i materiál uvnitř báglu, proto je nejjednodušší cesta k nízké hmotnosti ho maximálně zredukovat).

Zobrazit více

Produkty

Pinguin Trail 42

Pinguin Trail 42 Doporučujeme! Ultralehké zboží
Batoh na turistiku Pinguin Trail 42 - jednokomorový batoh se zádovým systémem E3D, který udržuje těžiště...

Pinguin Attack 45

Pinguin Attack 45
Alpinistický batoh Pinguin Attack 45 - dvoukomorový batoh určený pro lyžování, skialpinismus a VHT. Batoh...


Pokud se chystáte ne horský přechod nebo puťák s potravinami a spaním, je možné se do batohu do 50l zabalit, ale již to vyžaduje minimalistický přístup a trochu praxe. Pokud však jedete na trek po horách, kde budete přespávat na chatách, je tato velikost jednoznačně pro vás ta správná.

V případě, že hledáte kvalitu v rozumné cenové relaci a chcete se vyhnout obchodním sítím s no name značkami, můžeme vám doporučit batohy do 50l Pinguin. Jedná se o českého výrobce z Náchoda, který se výrobou zabývá již od roku 1989.
Od té doby jejich batůžky a krosny prošly evolucí a neustále se zlepšují. Mohou se však pyšnit narozdíl od no name značek slušnou historií a hlavně mnoha zákazníků, kteří jsou s nimi spokojeni a nemusí řešit rozpadlý materiál, odervané ramenní popruhy, rozpárané švy atd.
Dobré návrhy, spolehlivé materiály, kvalitní zpracování, to jsou znaky batohů Pinguin. Vyzkoušejte je také a přidejte se k dalším spokojeným zákazníkům české značky Pinguin.