Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Turistické batohy Pinguin 40 až 55 litrů

Produkty

Pinguin Trail 42

Pinguin Trail 42 Doporučujeme! Ultralehké zboží
Batoh na turistiku Pinguin Trail 42 - jednokomorový batoh se zádovým systémem E3D, který udržuje těžiště...

Pinguin Explorer 50

Pinguin Explorer 50
Pinguin Explorer 50: je dvoukomorový batoh určený na turistiku, kempování, cestování a další aktivity....

Pinguin Explorer 60

Pinguin Explorer 60
Pinguin Explorer 60: je dvou komorový turistický batoh vhodný na turistiku, cestování, kempování v přírodě...

Pro kratší akce, víkendové aktivity a milovníky minimalistického stylu pro vás máme turistické batohy o objemu 40, 50 nebo 55 litrů od firmy Pinguin.
Právě tuto velikost využijete při letní, ale i horské turistice nejlépe. Vejde se vám do batohu vše podstatné, spacák, karimatka, stan, nějaké oblečení i potraviny, ale nezbývá vám místo na zbytečnosti, které vám pak zbytečně zatěžují a snižují vám požitek ze dne. Menší objemy pak využijete na víkendy nebo akce, kde spíte na chatách a nepotřebujete tedy spacák, stan atd.

Turistické batohy Pinguin jsou vyráběné českou firmou z Náchoda. S jejich výrobou začali již v devadesátých letech dvacáté století, dnes mají již slušnou tradici.
Při návrzích se neženou za nejnovějšími výstřelky, ale za kvalitou a trvanlivostí. Díky tomu si můžete koupit vrozumné cenové hladině poctivý turistický batoh, který se vám hned nerozpadne.

Menší z batohů Pinguin ve velikosti 40-55 litrů jsou jednokomorové a větší mají dvě komory, kdy spodní – menší můžete využít pro přepravu spacáku a do vrchní uložíte ostatní věci na kempování. Nejoblíbenější jsou Pinguin Activent.