Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Benzínový vařič Primus

Nalezené produkty: 3 | Zrušit filtry

Produkty

Primus OmniLite Ti + 350 ml láhev
Benzínový vařič Primus OmniLite Ti + 350 ml láhev – odlehčený legendární vařič určený do odlehlých krajin,...

Primus Omnifuel Doporučujeme!
Outdoorový vařič na benzín i plyn Primus Omnifuel + láhev na palivo 0,53 l – doporučujeme tomu, kdo sleduje náklady...

Primus Multifuel EX
Benzínový vařič Primus Multifuel EX – jednoduchý a bezproblémový vařič, který je schopný spálit kapalná...

Pokud jedete někam, kde není jisté, že seženete plynové kartuše, dobrou volbou jsou benzínové vařiče Primus. Dokáží vařit na všechny myslitelná paliva. Samozřejmostí je benzín, petrolej nebo nafta, ale možný je i plyn v případě, že si chcete dopřát pohodlí.

Pokud jezdíte čsto do přírody a hledáte outdoorový vařič s ekonomickým provozem, doporučujeme benzínový vařič. Tato výhoda se však dá využít až při častém vaření, které zhodnotí vysokou pořizovací cenu vařiče. Kromě toho se hodí, pokud někam letíte letadlem, případně na cesty, kde není jisté zda se vám podaří koupit plynové kartuše.
Z klasických benzínových vařičů doporučujeme jednoduchý vařič MSR Whisperlite Int. Pokud hledáte vařič pro expediční využití, kde požadujete robusní konstrukci, kompaktní rozměry, nepřehlédnete vařič MSR XGK EX. Tyto vařiče mají dvě trysky a spalují všechna možná kapalná paliva.
Kombinované benzínové vařiče umožňují spalovat kapalná paliva, ale i plyn z kartuší. Díky tomu můžete využít výhodu čistého a snadného vaření na plyn, ale i spalovat benzín a vařit na cestách levně. Takovým vařičem je MSR Whisperlite Universal nebo Primus Omnilite Titanium.