Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Dámské péřové bundy Rab

Produkty

Rab Electron Pro Women's Jacket: je určená pro celozimní využití, obsahuje 170 g husího peří. Přesto...

Rab Microlight Alpine Women's Jacket: je praktická, lehká a sbalitelná dámská péřová bunda. Má náplň...

Pokud hledáte skutečně kvalitní sportovní dámskou péřovou bundu, můžeme vám s klidným svědomím dopručit Rab, anglického výrobce outdoorového oblečení pro outdoorové sporty jako je trekking, vysokohorská turistika, horolezectví, skialpinismus.

V čem se dámské péřové bundy RAB odlišují od zbytku produkce? Používají pouze husí peří té nejvyšší kvality z evropských chovů. Plnivost je 750-800 cuin. Toto peří je ještě hydrofobně upravené. Proto takové peří ve vlhkém prostředí nesaje vodu a poskytuje mnohem lepší izolační schopnosti než konvenční peří.

Dalším tahákem je tkanina Pertex, která vyniká opravdu nízkou hmotností, ale je větruodolná, vydrží drobný déšť, ale je dostatečně pevný a rychle schne. To jsou vysněné vlastnosti pro péřovky, které proto neztrácí loft.

Díky této kombinaci vám RAB přináší vždy perfektní vybalancování mezi nízkou váhou (za kterou jsou často oceňováni na mezinárodním poli) a výbornou izolací. Proto jsou zajímavé pro činnosti, kde nosíte vybavení na zádech a jde vám o co nejnižší váhu. Můžeme vám je doporučit pro horskou turistiku, horolezectví, skialpinismus, treky, cyklistiku....