Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

RAB - pánské funkční mikiny

Pro chladnější počasí se hodí vždy funkční mikina na tričko nebo jako střední vrstva pod bundu v závislosti na počasí. Výbornou a mezi outdoorovými nadšenci oblíbenou volbou jsou pánské mikiny Rab.

Zobrazit více

Produkty

Rab Conduit Hoody

Rab Conduit Hoody
Rab Conduit Hoody: pánská mikina s kapucí vhodná jako první vrstva. Je vyrobena z recyklovaného, mřížkovaného...

Rab využívá technické materiály a inovativních technologie, protože předpokládá využití v outdoorových sportech jako je turistika, horolezectví, skiapinismus, běh atd. a předpokládá, že jednak potřebujete izolovat před zimou, ale zároveň odvádět pot a zajistit rychlé schnutí spolu s vysokou prodyšností.
Proto využívá moderní syntetické materiály, které tyto požadavky splňují.

Před chladem je vždy výhodné udržovat u těla co nejvíce teplého vzduchu, který jste si už ohřáli. Proto má většina sportovních mikin Rab do vnitřní části vyfrézované kanálky, které si udržují u těla teplý vzduch. A také to výrazně zvyšuje prodyšnost a snižuje hmotnost a zlepšuje sbalitelnost.

Rab byl založen ve Velké Británii, byl pojmenován po horolezci Rabu Carringtonovi, který byl jedním z prvních, kteří začali preferovat při svých aktivitách technické materiály.
Dnes horolezců, běžců a dalších outdooristů. Značka je známá kvalitou, inovacemi a zaměřením ekologii využívání recyklovaných materiálů.