Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Sea to Summit ponča proti dešti

Chystáte se na náročnou turistiku, kde oceníte nízkou hmotnost, ale zároveň tam často nebo hodně prší. Výbornou volbou je pro vás poncho Sea to Summit.

Zobrazit více

Produkty

Sea to Summit Ultra-Sil Nano Poncho Doporučujeme! Ultralehké zboží
Sea to Summit Ultra-Sil Nano Poncho - pláštěnka, která je oproti verzi Tarp mnohem lehčí a skladnější...

Sea to Summit Ultra-Sil Nano Tarp Poncho Doporučujeme! Ultralehké zboží
Sea to Summit Ultra-Sil Nano Tarp Poncho - pláštěnka, která zaujme nízkou hmotností. Rychle proměníte...

Sea to Summit Nylon Tarp Poncho
Sea to Summit Nylon Tarp Poncho - pláštěnka, kterou rychle proměníte na přístřešek pro dva. Variabilní...

Kdo vlastně Sea to Summit je? Je to špičkový výrobce outdoorového vybavení z Austrálie. Zaměřuje se na dvě oblasti, kempingové vybavení (prostírání, příbory, šálky, konvičky... a mnoho a mnoho dalšího), které vám zpříjemňuje stanování v přírodě.
A tou druhou oblastí je kvalitní vybavení (spacáky, karimatky, ponča...) pro turistiku a cestování, které je vždy vysoké kvality, ale zároveň má velmi nízkou hmotnost a sbalitelnost.

Poncha Sea to Summit jsou určitě jedny z nejlepších možností na trhu. Jsou velmi zajímavé svojí velice slušnou sbalitelností a extrémně nízkou hmotností. Do batohu ho můžete kdykoliv přidat a nemusíte se obávat, že zmokne.
To má na svědomí materiál Ultra-Sil Nano, je to silikonizovaná tkanina, která odolá každému dešti, je velmi lehká a sbalitelná.

Doplňuje je perfektní střih, který dobře funguje i v dešti. Velmi dobře má zpracované kapuce, které dokonce mají štítek. Pokud se chystáte na několikadenní turistiku, výbornou možností jsou poncha, která mají v názvu slovo tarp. Ty umožňují pomocí trekingové hole vytvořit nouzový přístřešek na přenocování.