Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Péřové spacáky Therm-a-Rest

Produkty

Ultralehké zboží
Therm-a-Rest Hyperion -6°C Long: je vhodný pro vysoké postavy. Je to zimní ultralehký péřový spacák,...

Ultralehké zboží
Therm-a-Rest Hyperion -6°C Regular: je vhodný pro zimní použití, je to ultralehký péřový spacák, patří...

Hledáte extrémně lehký spacák s dobrou izolační schopností? Už máte dost různých "angíňáků" z dutého vlákna v pochybné kvalitě?
Máme pro vás řešení - péřové spacáky Therm-a-Rest s váhou okolo 500 g, které pro vaší izolaci používají husí peří s hydrofobní úpravou s plnivostí 800-900 cuin.

Hydrofobní úprava Nikwax řeší největší problém klasických péřáků, vlhkost nebo dokonce mokro, které dokáže excelentní izolační schopnosti peří znehodnotit. Tato úprava jednak sníží nasákavost peří o zhruba 90% a také 3x zlepšuje jeho schnutí. Navíc je tato úprava trvalá.
Kvalita peří se hodnotí podle hodnoty v cuinech, čím vyšší hodnoty peří dosahuje, tím lepší izolační schopnosti má. Již 700 cuinů je hodnota výborná, Therm-a-Rest a svých péřových spacáků používá dokonce peří 850 a 900 cuinů.
V minulosti bylo nemožné kombinovat vysokou kvalitu peří a hydrofobní úpravu. Dnes je to sice obtížné, ale již ne nemožné. Nikwax to zvládl a dokáže ho vyrobit.

A Therm-a-Rest chce vyrábět extra třídu a proto hydrofobní peří vysoké kvality samozřejmě používá. I tím dokazuje, že to se spacáky myslí vážně a vyrábí je na podobné úrovni jako své karimatky.