Camp Minima 3 SL turistický stan
-
Doprava ČR ZDARMA: objednávka nad 1600 Kč
Výměna velikosti ZDARMA
Informace o produktu
- EAN: 8005436086194
Camp Minima 3 SL – je moderní dvouplášťový stan s nízkou hmotností 2100 g. Je určený pro tři osoby. Je ideální na pěší turistiku, cyklistiku nebo jiné outdoorové aktivity, při kterých oceníte nízkou váhu.
Má jeden vchod a apsidu na úschovu bot, batohu nebo vaření. Síťovinový vnitřní stan umožňuje dobrou prodyšnost. Vnitřní stan má takřka kolmé boky a vnitřní stan má relativně dost prostoru ve vrchní části.
Charakteristika ultralight stanu Camp Minima 3 SL:
Typ: dvouplášťový stan
Podlepené švy
Hmotnost stanu: 2100 g
Sbalený rozměr: 37×17 cm
Plocha pro spaní: 180×220 cm
Vnější rozměry: 190×310 cm
Výška uvnitř stanu: 109 cm
Konstrukce: duralové tyče Alu 7001
Vnější materiál: Nylon Ripstop 30 D 2.000mm
Podlážka: 70D Nylon 190T/N 5.000mm
Počet osob: 3
Počet vchodů: 1
Počet apsid: 1
Výrobce stanu: Camp
Parametry
| Voděodolnost tropika | 2000 mm |
|---|---|
| Voděodolnost podlážky | 5000 mm |
| Počet osob | 3 |
| Další prostor | Apsida |
| Pruty | Duralové |
| Počet vchodů | 1 |
| Délka ložnice | 220 cm |
| Šířka ložnice | 180 cm |
| Váha | 2,1 kg |

Recenze
Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.
Alternativní zboží Porovnat alternativní produkty
Pinguin Summit 3

8 290 Kč
-20 %
6 632 Kč
MSR Elixir 3

12 750 Kč
-15 %
10 838 Kč
Pinguin Nimbus 3

13 740 Kč
-20 %
10 992 Kč
Nemo Equipment Dagger OSMO 3P

16 499 Kč
-10 %
14 849 Kč
MSR Mutha Hubba NX

18 250 Kč
-15 %
15 513 Kč
MSR Freelite 3

18 750 Kč
-15 %
15 938 Kč






























































Telefon: