MSR Tindheim 2 stan pro dvě osoby
-
Doprava ČR ZDARMA: objednávka nad 1600 Kč
Výměna velikosti ZDARMA
Informace o produktu
- EAN: 0040818108321
MSR Tindheim 2: je to třísezonní stan pro každého cestovatele do jakéhokoliv terénu. Stan je určen pro 2 osoby a je tunelové až kopulové konstrukce s velkým prostorem pro karimatky a batohy.
Ve vnitřních prostorách je voděodolná podlážka s vodním sloupcem 3000mm.
K dispozici je zde i šňůra pro pověšení mokrého prádla spolu s tzv. Rainfly otvory, které lze korigovat z vnitřku stanu. Dále pak dvouvrstvé dveře na zip se síťovinou pro ochranu proti hmyzu.
Vnější prostory jsou tvořeny tropikem s vodním sloupcem 1500mm a hliníkovými tyčemi MSR, které zajistí odolný dvouobručový design. Stan je posílen odolnými nastavovacími šňůrami a 3mm reflexními kotevními šňůrami, spolu s průchodkami pro nastavení tyčí, které odolají bouřlivému počasí.
Stan lze použít od jara do podzimu. Ideální hmotnost i pro vyznavače lehkého vybavení.
Vlastnosti:
- Kompletně podlepené švy
- Podlážka s vodním sloupcem 3000mm
- Tropiko s vodním sloupcem 1500mm
- Větrací otvory Rainfly
- Velký vnitřní prostor
- Šňůra na prádlo
- Vnitřní kapsy
- Síťovina proti hmyzu
Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Voděodolnost tropika | 1500 mm |
| Voděodolnost podlážky | 3000 mm |
| Počet osob | 2 |
| Další prostor | Přesíňka |
| Pruty | Duralové |
| Počet vchodů | 1 |
| Délka ložnice | 235 cm |
| Šířka ložnice | 140 cm |
| Váha | 3,2 kg |

Recenze
Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.
Alternativní zboží Porovnat alternativní produkty
MSR Elixir 2

10 500 Kč
-15 %
8 925 Kč
Pinguin Aero 2 DAC

9 390 Kč
-20 %
7 512 Kč
Sea to Summit Ikos Evo Tent TR2

8 748 Kč
-15 %
7 436 Kč
Camp Minima 2 SL

8 390 Kč
-20 %
6 704 Kč
Pinguin Summit 2

7 390 Kč
-20 %
5 912 Kč
Pinguin Echo 2 DAC

7 390 Kč
-20 %
5 912 Kč



















































































Telefon: