MSR Tindheim 3 stan pro tři osoby
-
Doprava ČR ZDARMA: objednávka nad 1600 Kč
Výměna velikosti ZDARMA
Informace o produktu
- EAN: 0040818108338
MSR Tindheim 3: je to třísezonní stan pro každého cestovatele do jakéhokoliv terénu. Stan je určen pro 3 osoby a jeho tunelová konstrukce zaručuje dostatek místa na batohy a další výbavu.
Ve vnitřních prostorách je voděodolná podlážka s vodním sloupcem 3000mm.
K dispozici je zde i šňůra pro pověšení mokrého prádla spolu s tzv. Rainfly otvory, které lze korigovat z vnitřku stanu. Dále pak dvouvrstvé dveře na zip se síťovinou pro ochranu proti hmyzu.
Vnější prostory jsou tvořeny tropikem s vodním sloupcem 1500mm a hliníkovými tyčemi MSR, které zajistí odolný dvouobručový design. Stan je posílen odolnými nastavovacími šňůrami a 3mm reflexními kotevními šňůrami, spolu s průchodkami pro nastavení tyčí, které odolají bouřlivému počasí.
Stan lze použít od jara do podzimu. Ideální hmotnost i pro vyznavače lehkého vybavení.
Vlastnosti:
- Kompletně podlepené švy
- Podlážka s vodním sloupcem 3000mm
- Tropiko s vodním sloupcem 1500mm
- Větrací otvory Rainfly
- Velký vnitřní prostor
- Šňůra na prádlo
- Vnitřní kapsy
- Síťovina proti hmyzu
Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Voděodolnost tropika | 1500 mm |
| Voděodolnost podlážky | 3000 mm |
| Počet osob | 3 |
| Pruty | Duralové |
| Počet vchodů | 1 |
| Délka ložnice | 240 cm |
| Šířka ložnice | 160 cm |
| Váha | 3,73 kg |

Recenze
Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.
Alternativní zboží Porovnat alternativní produkty
MSR Access 1

20 500 Kč
-15 %
17 425 Kč



















































































Telefon: