Pinguin Taifun 2
-
Doprava ČR ZDARMA: objednávka nad 1600 Kč
Výměna velikosti ZDARMA
Informace o produktu
- EAN: 8592638134247
Stan Pinguin Taifun 2 - stan pro 2–3 osoby s dvěma vchody, dvěma předsíňkami, které jsou vyrobeny pomocí dvou prutů. Díky tomu je stan Pinguin Taifun 2 stabilnější ve větru. Zároveň tato konstrukce má výhodu v dešti. Stavba stanu je velmi jednoduchá.
Osoby: 2 – 3
Vchody: 2
Typ: kopule
Pruty / body křížení: 4/5
Konstrukce: laminát, 4 pruty ? 8,5/9,5 mm
Lze postavit bez ložnice: ano
Hmotnost: 4.3 kg
Hmotnost bez ložnice: 3.2 kg
Kolíky: 16 ks / 0,39 kg
Větrací okna: 2
Vnější stan – tropiko: Polyester, PU zátěr 2500 mm H20
Podlážka: vrstvený Polyetylen ripstop
Výška vnitřního (vnějšího) stanu: 115 (124) cm
Rozměr sbaleného stanu: 46×22 cm
Parametry
| Voděodolnost tropika | 2500 mm |
|---|---|
| Počet osob | 2-3 |
| Další prostor | Přesíňka |
| Pruty | laminátové |
| Počet vchodů | 2 |
| Délka ložnice | 220 cm |
| Šířka ložnice | 150 cm |
| Váha | 4,3 kg |

Recenze
Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.
Tabulky velikostí

Alternativní zboží Porovnat alternativní produkty
Pinguin Storm 3

7 050 Kč
-20 %
5 640 Kč
Pinguin Summit 2

7 390 Kč
-20 %
5 912 Kč
Pinguin Echo 2 DAC

7 390 Kč
-20 %
5 912 Kč
Camp Minima 2 SL

8 390 Kč
-20 %
6 704 Kč
Sea to Summit Ikos Evo Tent TR2

8 748 Kč
-15 %
7 436 Kč
Pinguin Aero 2 DAC

9 390 Kč
-20 %
7 512 Kč



























































Telefon: