Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

AKU

Nalezené produkty: 5

Produkty

Aku Bellamont Suede GTX – pánské goretexové polobotky určené do města i do přírody. Jsou vhodné na lehkou...

Doporučujeme!
Turistické boty AKU Conero GTX – klasické kombinované pohorky jsou vyrobeny z větší části z broušené...

Vysoké kožené boty AKU Conero NBK GTX – celokožené pohorky jsou vyrobeny s minimem švů, které snižují...

Boty na horskou turistiku AKU Trekker Lite III GTX – kombinované pohorky jsou vyrobeny z kombinace materiálů...

%Výprodej
Trekingové boty s goretexem AKU Conero GTX – klasické kombinované pohorky jsou vyrobeny z větší části...

AKU je tradiční italská značka kvalitní turistické obuvi již několik desítek let. Aku nabízí  nízké turistické boty, vysoké trekové boty i speciální obuv pro myslivce.
Aku se specializuje na výrobu prodyšné turistické obuvi, která zajišťuje nižší pocení nohou během turistiky a lepší prodyšnost oproti konkurenčním botám. Tuto technologii Aku nazývá Air8000.
Výhodou bot Aku je jejich relativně široká konstrukce, která u italských bot není zvykem. 
Z trekových bot Aku vám můžeme doporučit turistické polobotky Aku Rock Lite GTX, které se vyznačují vysokou mírou pohodlí pro chození ve městě i v lehkém terénu, širokou konstrukcí, která se hodí pro slovanské nohy a goretexovou membránou pro lepší voděodolnost.
Další zajímavou botou jsou Aku Conero GTX, které jsou na trhu již od devadésátých let. Již jen tato doba výroby ukazuje na mimořádnou spolehlivost a oblibu mezi zákazníky. Jedná se již o vysokou boty spíše tužší konstrukce vhodnou pro náročnou turistiku. Zároveň však disponuje tecnologií Air8000, která zaručuje dobrou prodyšnost. V současnosti je na trhu i celokožený model Aku Conero NBK GTX, které se hodí do ještě náročnějšího terénu a zaručí jejich vyšší životnost.

Jak zvolit správnou velikost trekových bot Aku?
Použijte velikostní tabulku, kterou najdete na našem webu u každých bot Aku (v záložkách pod obrázkem).

Varianta č. 1:

Změřte si svojí vložku u současných bot od kraje ke kraji. Následně ji srovnejte velikostí s naší tabulkou velikostí (v záložkách pod obrázkem u každé obuvi). Uvedenou hodnotu najdete jako Mondopoint a je samozřejmě v centimetrech.

Varianta č. 2:
Změřte si tak délku chodidla na boso nebo v tenkých ponožkách. K této délce připočítejte 1 až 1,5 cm (1 cm u menších bot, 1,5 cm u větších) a srovnejte s naší tabulkou velikostí Aku - položka Mondopoint.

Pokud se vám nepodaří správně odhadnout vaší velikost, rádi Vám ji do 14ti dnů bezplatně vyměníme za jinou velikostnebo vám vrátíme peníze. Přepravné budete hradit pouze k nám.