Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Osprey

Nalezené produkty: 2 | Zrušit filtry

Produkty

Osprey Hydraulics VÝPRODEJ %Výprodej
Vodní rezervoár do batohu Osprey Hydraulics: se hodí do malých i velkých batohů. Na hadičce je magnet,...

Osprey Comet 30 II - VÝPRODEJ %Výprodej
Městský batoh Osprey Comet 30 vyplní mezeru mezi vaší denní prací a  popracovními aktivitami, ocenít...

Osprey je celosvětově známý výrobce špičkových batohů z USA. Jedná se o relativně malou firmu, která vyrábí pouze batohy a dává si na nich tedy náležitě záležet.
Snaží se nacházet nová řešení, nové způsoby šití, nové způsoby přichycení dalšího vybavení na batoh. Přichází tak se zajímavými inovacemi, které z jiných batohů neznáte. Další prioritou je nízká váha batohů. Jsou zajímavé pro toho, kdo vybavení nosí na zádech. A také samozřejmě velmi dbá na kvalitu zpracování.
Z trekových batohů Osprey je velmi zajímavý batoh Osprey Aether 70, který dokáže unést, vše co na cestách potřebujete, hodí se hlavně proto pro trekking, turistiku. Má pohodlný zádový systém, tvarovatelný bederní pás a čelní vstup, který ho odlišuje od batohu Osprey Kestrel 68.
Alpinistické batohy zastupuje Osprey Variant 52. Hodí se na skialpinismus, freeride nebo horolezectví. Má jednoduchou konstrukci, zádový systém, který nenabírá sníh a u těchto batohů je pamatováno na to, že se na ně budou upevňovat cepíny, mačky, případně je bude nutné používat v rukavicích.
Městské batohy Osprey jsou určeny pro běžné chození po městě, využití do práce, do školy. Mají možnost vložit notebook.  Doporučujeme Osprey Comet.