Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Prima

Značka Prima vyrábí spací pytle a stany již od roku 1989. Jedna se o velmi kvalitní výrobky za ceny, které se odráží na odolnosti a unikátních materiálech.

Zobrazit více

Produkty

Doporučujeme!

6 260  (8 %) od 5 733 

Přidat 'Prima Polar 600' k porovnání Koupit

Prima Polar 600 : je třísezónní péřový spací pytel. Je vhodný pro osoby do 175 a 195 cm. Má dvoucestný...

Prima Polar 1000: je zimní péřový spacák plněný peřím z hus pěstovaných v ČR je vhodný pro osoby do 185...

Zimní péřový spacák Prima Polar 1500 : je velice teplý, hodí se primárně do velké zimy. Je vyroben pouze...

Značka Prima vyrábí spací pytle a stany již od roku 1989. Jedna se o velmi kvalitní výrobky za ceny, které se odráží na odolnosti a unikátních materiálech.

Prima

Spacáky z řady classic jsou vyrobené v ČR. Spací pytle Annapurna, Manaslu, Makalu a Lhotse jsou určeny do náročných podmínek a to především díky použité izolaci CLIMASHIELD XP/APEX. Jedná se o nejefektivnější tepelně-izolační materiál na současném světovém trhu.

Jeho extrémně robustní trojrozměrná struktura (stejná jako u peří) je tvořena tepelně pojenými překříženými vlákny s dutinou trojúhelníkového průřezu. Průměr vláken je právě uprostřed mezi klasickými dutými vlákny a mikrovlákny. Izolační vlastnosti se nejvíce ze všech syntetických izolací přibližují peří, se kterým je výkonem plně srovnatelný, ale navíc slučuje všechny výhody dosud vyvinutých vláken, dutých vláken a mikrovláken.

Od roku 2014 vyrábí opět také péřové spacáky Prima Polar a Arctic. Jsou opět vyráběny z kvalitních materiálů. Peří je pouze husí, to je lepší než kachní. Navíc je pouze z hus chovaných v ČR.