Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Sněžnice Inook

Nalezené produkty: 5 | Zrušit filtry

Produkty

Inook AX Lady
Innok AX Lady : dámský model s nosností do 80 kg určený na zimní turistiku, vycházky do přírody, výlety...

Inook AX Man
Sněžnice Innok AX Man: jsou vhodné pro turisty a milovníky zimní přírody, kteří si chtějí užít přírody...

Inook Odyssey Doporučujeme!
Inook Odyssey – jsou sportovní plastové sněžnice zajímavé pro využití od menších kopců až po horský terén....

Inook E-move
Inook E-move: sněžnice určené pro náročné sportovní využití zejména v kopcovitém terénu. Přicházejí s novinkou,...

Inook Odalys Lady
Inook Odalys Lady – jsou dámské sněžnice s nosností do 80 kg. Jsou určené pro chůzi od vrchoviny až po...

Máme pro vás velmi zajímavé plastové sněžnice Inook. Jsou navržené primárně pro sportovní využití - zajímavé pro turistiku v zasněžené krajině.
Hodí podle konkrétních modelů od mírné (kopcovité) krajiny až po horské terény. Jsou zajímavé i pro použití do lesa pro myslivce nebo včelaře pro chůzi při zimní kontrole úlů.
Jejich největší odlišností od jiných sněžnic je vázání. Umožňuje jeho vyklápění nebo pevné uchycení, případně podložení paty při chůzi do kopce, ale narozdíl od jiných výrobců toto ovládání provádíte hůlkou. Nemusíte se tedy pokaždé sehnout, je to velmi pohodlné.

Jednotlivé modely se liší velikostí a tedy nosností. Tkz. dámské modely jsou menší a lehčí a mají nosnost zpravidla okolo 80 kg. Tkz. pánské mají větší plochu, jsou o něo těžší a mají nosnost zhruba 120 kg.
Další rozdíly jsou ve velikosti drapáku. Ten vám pomáhá v odrazu při chůzi do kopce. Pokud hledáte sněžnice do mírných svahů, stačí vám jednoduchý - menší drapák. Pokud se chystáte jedit do hor, je lepší zvolit drapák větší.
Dále se liší upnutím na botu, nižší modely mají jen jednu ráčnu přes nárt, vyšší modely pak mají přes nárt ráčny dvě pro preiznější dopnutí, liší se i šířkou pásku, vypodložením. Tyto rozdíly jsou podlenašeho názoru zanedbatelné.

Můžeme vám doporučit sněžnice Inook RX pro turistiku obdobnou prostředí České republiky a Inook Odyssey pro chůzi v horském terénu.