Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Sněžnice Inook

Je nám líto, ale zadaným podmínkám neodpovídá žádný výrobek.

Zkuste následující možnosti:

  • Rozšířit cenové rozmezí
  • Odebrat některé parametry

Máme pro vás velmi zajímavé plastové sněžnice Inook. Jsou navržené primárně pro sportovní využití - zajímavé pro turistiku v zasněžené krajině.
Hodí podle konkrétních modelů od mírné (kopcovité) krajiny až po horské terény. Jsou zajímavé i pro použití do lesa pro myslivce nebo včelaře pro chůzi při zimní kontrole úlů.
Jejich největší odlišností od jiných sněžnic je vázání. Umožňuje jeho vyklápění nebo pevné uchycení, případně podložení paty při chůzi do kopce, ale narozdíl od jiných výrobců toto ovládání provádíte hůlkou. Nemusíte se tedy pokaždé sehnout, je to velmi pohodlné.

Jednotlivé modely se liší velikostí a tedy nosností. Tkz. dámské modely jsou menší a lehčí a mají nosnost zpravidla okolo 80 kg. Tkz. pánské mají větší plochu, jsou o něo těžší a mají nosnost zhruba 120 kg.
Další rozdíly jsou ve velikosti drapáku. Ten vám pomáhá v odrazu při chůzi do kopce. Pokud hledáte sněžnice do mírných svahů, stačí vám jednoduchý - menší drapák. Pokud se chystáte jedit do hor, je lepší zvolit drapák větší.
Dále se liší upnutím na botu, nižší modely mají jen jednu ráčnu přes nárt, vyšší modely pak mají přes nárt ráčny dvě pro preiznější dopnutí, liší se i šířkou pásku, vypodložením. Tyto rozdíly jsou podlenašeho názoru zanedbatelné.

Můžeme vám doporučit sněžnice Inook RX pro turistiku obdobnou prostředí České republiky a Inook Odyssey pro chůzi v horském terénu.