Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Drátěné expresky Singing Rock

Produkty

Expreskový set Singing Rock Colt Mix – má vrchní karabinu s keylockem, které se snadněji vycvakávají...

Singing Rock Colt set 16 Wire 5+1 – zvýhodněné expresky s drátěným zámkem. To přináší výhodu nižší váhy...

Drátěná expreska Singing Rock Colt Wire Dyn set – lehká a přitom příjemně velká do ruky. Drátěný zámek...

Pokud se věnujete lezení na pohodu, hledáte nízkou váhu svého vybavení, pohybujete se na písku, kde se zanáší zámky karabiny nebo lezete i v zimě, kde existuje riziko zamrznutí zámků - jistě oceníte drátěné expresky Singing Rock.
Jejich výhoda je v nezanášení a tedy spolehlivosti v každých podmínkách. Další klad je nízká kinetická síla zámku v případě úderu expresky o skálu, opět body pro zvýšení bezpečnosti. Nevýhodou je existence výřezu na zámku, při vycvákávání převislé cesty se vám může tento typ karabiny zachytnout o nýt.
Hodí se tedy pro lezce pohodáře, kteří nelezou převislé cesty, lezce na písku nebo pro zimní lezení. Oceníte je také v horách, kde je plusem nižší váha.

Proč právě Singing Rock? Aktuální kolekce je velmi povedená tvarově, karabiny jsou výborně navržené, parádně padnou do ruky. Současné zpracování je příkladné. Důraz je kladen na bezpečnost, Singing Rock jako jen z mála dává svým karabinám nosnost při otevřeném zámku 11 kN a celé karabině pak 26 kN. Velikost karabin je vhodná i pro chlapské ruce.
A navíc je to tradiční český výrobce z podkrkonoší.