Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

HF vosky Swix s vysokým obsahem fluoru

Produkty

Swix UR6-18 modrý 180g servisní balení

Swix UR6-18 modrý 180g servisní balení
Swix UR6-18 180g (Racing wax) servisní balení -20°/-10°C - jedná se o rozbalené servisní balení, které...

Pro tréninkové nebo závodní účely vám můžeme doporučit HF vosky Swix, které mají vysoký obsah fluoru. Zaručí vám výborný skluz a perfektní akceleraci. Jsou určené pro běžecké i sjezdové lyžování.

Swix je jedním z největších výrobců lyžařských vosků. Díky tomu vám můžeme nabídnout i v kategorii HF velmi širokou nabídku, kdy si vyberete do každých podmínek.

Základem jsou vosky HF X, které mají vysoký obsah fluorcarbonu. Je jich 5 dle doporučených teplot a hodí se hlavně na nový a čistý sníh. Oceníte jej ve vlhkých podmínkách.
Dají se použít samostatně nebo v kombinaci s Cera F jako vrchní vrstvou.
Velmi podobné jsou HF BWX (Black Wolf), které obsahují aditivum, které jim pomáhá ve zlepšení výkonu na umělém, hrubozrnném nebo špinavém sněhu. Hodí se i pro suché podmínky. Na starém sněhu je podobný jako HF X, záleží na výsledcích testu skluzu. Pro špinavý sníh je jasným vítězem HF BWX díky vynikajícím nečistoty odpuzujícím vlastnostem. Pokud je sníh velmi znečištěný, je vhodné použít vosky Swix HF BWX pro všechny typy sněhovým podmínek.

Práškové vosky Cera FC X jsou určené pro závody, kde není prostor pro kompromisy. Obsahují 100% fluorkarbon. Poskytují vám nízké povrchové napětí, velmi nízké tření, výbornou vodoodpudivost, odolnost proti nečistotám a tepelnou i chemickou stabilitu. Díky tomu vám dají lepší skluz po delší dobu než běžné parafíny.

Tekuté lyžařské vosky HVC jsou určené jako vrchní - finální vrstva pro důležité závody. Opět vám umožňují maximální rychlost.

Tekuté vosky na lyže Swix Rocket jsou tou nejekonomičtější cestou k dosažení vysokých rychlostí. Jsou rychlým a snadným řešením. Mají však kratší životnost.
Jsou vhodné pro juniorské závody ve sjezdovém lyžování nebo na snowboardu. U běžeckého lyžování se hodí pro kratší tratě.

Vosky Turbo jsou z kategorie tkz. urychlovačů. Jedná se o 100% Cera F, který je slinutý do 20 g kostky. Je vhodný pro kratší závody, od 1 do 5 km nebo pro sprinty. Používá se pro zrychlení do prvních kilometrů přes práškové vosky Swix Cera FC X.
Konzistence umožňuje snadnější aplikaci roztíráním. Roztírání je také ekonomičtější metoda voskování.