Beal Ginkgo 1 šité oko
-
Doprava ČR ZDARMA: objednávka nad 1600 Kč
Výměna velikosti ZDARMA
Informace o produktu
- EAN: 3700288214256
Beal Ginkgo 1 šité oko : arboristický lanyard určený pro práci na stromech. Je vyrobený pro polohování při arboristice. Oplet s jádrem je pevně spojený technologií Unicore.
Průměr je 12 mm, poskytne lanu oprqavdu dlouhou životnost. Lano je dobře ohebné, pěkně se s ním pracuje.
Tato kmenovka má šitá 1 pevnostní oko. Kmenovka vyrobená speciálně pro bezpečné polohování v arboristice.
Parametry
| Délka | 3 m / 30 m / 4 m / 40 m / 50 m / 60 m |
|---|---|
| Zapletení oka | ano |
| Počet šitých ok | 1 |
| Průměr lan | 12 mm |
| Typ lana | Statické |
| Pevnost | 27 KN |
| Pevnost v uzlu | 22,3 KN |
| Materiál | Polyamid |
| Váha | 92 g |
| Varianty |

Recenze
Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.
Alternativní zboží Porovnat alternativní produkty
Singing Rock Lanyard I

400 Kč
-15 %
od 340 Kč
Singing Rock Steel Anchor I

1 070 Kč
-17 %
od 891 Kč
Beal Contract 10,5 mm

959 Kč
-15 %
od 814 Kč
Tendon Timber 15 mm

1 191 Kč
-25 %
od 893 Kč
Tendon Speleo 9 mm

1 174 Kč
-15 %
od 998 Kč
Tendon Static 9 mm

1 274 Kč
-15 %
od 1 082 Kč

























































Telefon: