Mammut Comfort Down Bag -18°C Women M péřový spacák
-
Doprava ČR ZDARMA: objednávka nad 1600 Kč
Výměna velikosti ZDARMA
Informace o produktu
- EAN: 7619876375285
Mammut Comfort Down Bag -18°C Women M - pohodlný spací pytel od značky Mammut určený pro spaní v chladných zimních nocích. Má přiléhavý střih mumie, díky kterému nedochází ke ztrátám tepla při pohybu během spánku, anatomicky tvarovanou kapuci a prostor pro chodidla. Svrchní materiál je vodoodpudivý a tak se nemusíte bát ani spaní pod širákem, bez stanu. Výborný tepelný komfort zajišťuje náplň z recyklovaného peří, která je hřejivou a zároveň udržitelnou ekologickou variantou. Navíc díky efektivnímu střihu vzniká během výroby méně odpadu a celkově tak spacák zanechává menší uhlíkovou stopu.
střih a délka přizpůsobeny dámské postavě (šířka přes ramena 80 cm, pro chodidla 55 cm)
stahovací kapuce a vnitřní límec
krycí léga pod zipem zabraňuje úniku tepla
dvoucestný zip pro snadné odvětrání
jezdec zipu, který brání zasekávání do látky
součástí je transportní a kompresní obal
Náplň: Recykované peří
Norma EN13537: -10°C/-18°C/-40°C
Typ konstrukce: Mumie
Hmotnost náplně (g): 1150
Zip: Přední
Maximální výška postavy (cm): 205
Hmotnost celková (g): 1746
Sezona: Zimní
Šetrné k přírodě: Ano
Parametry
| Náplň | Recyklované kachní a husí peří |
|---|---|
| Zip | přední |
| Barva | yellow |
| Komfort | -10 °C |
| Limit | -18 °C |
| Extrém | -40 °C |
| Délka výrobku | 205 cm |
| Hmotnost náplně | 1000-1099 g |
| Váha | 1,75 kg |

Recenze
Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.
Alternativní zboží Porovnat alternativní produkty
Sea to Summit Trek -9C

9 998 Kč
-15 %
od 8 498 Kč
Sea to Summit Trek Women’s -9C

9 998 Kč
-15 %
od 8 498 Kč
Sea to Summit Ascent -1C

9 998 Kč
-15 %
od 8 498 Kč
Sea to Summit Ascent Women’s -1C

9 998 Kč
-15 %
od 8 498 Kč
Sea to Summit Spark Women’s -1C

11 248 Kč
-20 %
od 8 998 Kč
Therm-a-Rest Vesper 45F/7C

9 020 Kč
-15 %
od 7 667 Kč






































































Telefon: