Singing Rock Static R44 11 mm 2 eyes
-
Doprava ČR ZDARMA: objednávka nad 1600 Kč
Výměna velikosti ZDARMA
Informace o produktu
- EAN: 8595033350045
Singing Rock Static R44 11 mm 2 eyes : spojovací prostředek o délce 2, 5, 10 a 15 m vyrobený ze statického lana 11 mm určený pro práci ve výškách. Má dvě certifikovaná šitá oka. Vysoká nosnost.
– sešitím lana jsou na obou koncích vytvořeny oka pro karabiny
– statické lano typu A pro všeobecné použití vyrobeno patentovanou technologií ROUTE 44
– šití lana je překryto krytkou z vysoce odolného a transparentního elastomeru, který toto šití dokonale chrání a dovoluje jeho bezproblémovou kontrolu a revizi
– výrobce doporučuje používat karabinu s příčkou, která se
v oku nepřetáčí a je neustále připravena k použití
Hmotnost: 77 g/m
Pevnost: v tahu 34.9 kN (pevnost v uzlu 22,3 kN, pevnost šitého oka 28,5 kN)
Průměr: 11 mm
Počet pádů: >20
Statický průtah: 3,2 %
Poměr opletu k jádru: 38 %
Délka: 2, 5, 10 a 15 m
CE 1019, EN 1891:1998 type A
Parametry
| Velikost | 10 m / 15 m / 2 m / 20 m / 30 m / 5 m |
|---|---|
| Počet šitých ok | 2 |
| Průměr lan | 11,0 mm |
| Typ lana | Statické |
| Pevnost | 34 KN |
| Pevnost v uzlu | 22,3 KN |
| Materiál | Polyamid |
| Váha | 77 g |
| Varianty |

Recenze
Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.
Alternativní zboží Porovnat alternativní produkty
Singing Rock Sling Lanyard

350 Kč
-18 %
od 288 Kč
Singing Rock Static 11 mm 2 eyes

450 Kč
-20 %
od 360 Kč
Singing Rock Static R44 10,5 mm 2 eyes

448 Kč
-20 %
od 358 Kč
Singing Rock Static 10,5 mm 2 eyes

436 Kč
-20 %
od 349 Kč
Singing Rock Lanyard I

400 Kč
-15 %
od 340 Kč
Rock Empire Lanyard I

399 Kč
-15 %
od 339 Kč

























































Telefon: