Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Treková a turistická obuv La Sportiva

Produkty

Turistické boty La Sportiva Boulder X – určené na ferraty, nástupy do skal, horskou turistiku. Mají bytelnou...

La Sportiva Hyper GTX – unisexové sportovní boty určené na nástupy do skal, ale i běžné chození po městě....

La Sportiva Akyra GTX – pánské trailové boty s goretexem určené na trailové běhy, horské běhy a středně...

La Sportiva Helios SR – jsou minimalistické pánské běžecké boty určené na trailové běhy. Jsou určené...

La Sportiva Akyra Men – pánské běžecké boty určené na trailové běhy, horské běhy a dlouhé tratě. Bytelný...

La Sportiva Trango Cube GTX Men - je pánská turistická obuv vyrobená z technické textílie, která má jednoznačně...

La Sportiva Nepal Cube GTX - jsou zateplené horolezecké boty navržené pro horolezectví, lezení ledů....

12 690  (10 %) 11 421 

Přidat 'La Sportiva G5' k porovnání Koupit

La Sportiva G5 - jsou zajímavé horolezecké boty určené pro lezení ledů,lezení v horách. Svršek těchto...

Máme pro vás treková a turistickou obuv La Sportiva. Jejich design je ryze italský, velmi výrazný, barevný. Chcete boty na dlouhou dobu a nesledujete módu - kupte si boty z Německa. Chcete boty, kterých si každý všimne a nevadí vám o něco nižší životnost (stejně s novým trendem budete chtít boty nové v nových barvách) - kupte si boty z Itálie.

Jsou určené pro sporty spojené s horolezectví a turistikou ať už do nižších hor jako jsou naše Krkonoše, kde se pohybujete ve stabilním terénu, vyšších hor jako jsou Vysoké Tatry nebo Alpy pro pohyb v kamenitém terénu nebo pro čtyřtisícovky v Alpách nebo Himalájích, kde se již pohybujete v oblasti sněhu a ledu.
V oblasti výškového horolezectví a lezení ledů patří jednoznačně mezi špičku v oboru. Jsou mezi horolezci velmi oblíbené a můžeme tak tyto horolezecké boty doporučit i vám.
V klasických turistických botách mají u La sportivy složitější situaci, na trhu je skutečně hodně rozsáhlá nabídka a je složité se vymezit. Přesto se to podařilo. Používají kůži v mnohem menší míře než to bývá u výrobců pohorek obvyklé. Místo ní využívají technické textílie, které jsou lehčí a vyžadují mnohem méně péče.

Hodně oblíbené jsou i nízké turistické boty La Sportiva, které se stále častěji využívají jak pro turistiku, tak pro lezení jako nástupovky.
Nejoblíbenější jsou hodně bytelné La sportiva Boulder X a naopak lehké a pohodlné La Sportiva TX4, které mají relativně měkkou podrážku. Díky tomu neklouže ani na mokrém materiálu.

Speciální kategorií jsou běžecké boty La sportiva určené pro náročné běhy v terénu nebo pro nyní velmi populární trailové běhy. V Čr je zatím častěji uvidíte na horolezcích, které je využívají na nástupy.
Jsou určené pří štíhlé i široké nohy. Mají velmi dobré podrážky určené pro běh v terénu a v mokru. Zaručují spolehlivou trakcí jak v bahně, tak na kamenech. V sebězích jsou neskutečně jisté. Podrážka samozřejmě tlumí došlap. S klidným svědomím můžeme doporučit La sportiva Ultra Raptor.