Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Skládací nordic walkingové hůlky Leki

Produkty

Leki Micro Trail Vario 2674 – skládací hole pro Nordic Walking a Trail Running. Hole mají aretační systém...

Leki Spin Speed Lock 65026161 – jsou nejlevnější výškově nastavitelné hole pro Nordic Walking od Leki....

Leki Spin Speed Shark SL – jsou teleskopické dvoudílné nordicwalkingové hole. Upínání je zajistěno pomocí...

Pokud se věnujete kondiční chůzi, můžeme vám doporučit teleskopické, tedy výškově nastavitelné a skládací nordic walkingové hůlky Leki. Patří k naprosté špičce a můžete se u nich spolehnout na technickou dokonalost, výborné materiály i celkové zpracování.

Základní rozdíly najdete v materiálech, kdy v základu je použitý velmi kvalitní hliníková slitina. Vyšší modely jsou karbonové nordic walking hůlky a karbon využívají buď u spodního dílu nebo u celé hole. Ty dají nízkou váhu, mnohem lépe snižují vibrace a jsou tužší.

Specialitou nordic walkingových holí Leki jsou madla Shark. Poutka nebo rukavice Leki se na ně velmi snadno a pohodlně připnou. Samozřejmě i odepnou. Madla jsou z příjemných materiálů a samozřejmě i anatomická. Neudělají vám otlaky nebo puchýře. Příjemně se vám budou držet.

V přípdě kladacích holí je nutné vybrat způsob uzamčení - aretace. Nejlepší způsob, který je nejpohodlnější na použití, složení i uzamknutí je propojení lankem - micro vario. Dalším způsobem je rychloklip - speed lock, který se dá ovládat pohodlně i v rukavicích. Vyžaduje trochu zručnosti. Klasickým způsobem je šroubování, které je jednoduché a spolehlivé, ale nejméně pohodlné.