Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Dámské funkční spodky

Produkty

Doporučujeme!
Dámské vlněné spodky Devold Expedition (lady) – funkční kalhoty z Merino vlny. Jsou vhodné pro zimní...

Ortovox 210 Supersoft Long Pants W: na tělo příjemné dámské funkční spodky vhodné na sjezdové lyže, běžky...

Doporučujeme!
Ortovox 230 Competition Long Pants W – velmi teplé dámské funkční spodky vyrobené z merino vlny. Je určené...

Doporučujeme!
Ortovox 185 Rock’N’Wool Long Pants W: jsou moderně designované vlněné dámské spodky, které jsou vyrobené...

%Výprodej
Ortovox 230 Competition Long Pants W – velmi teplé dámské funkční spodky vyrobené z merino vlny. Je určené...

Pro zimní období nebo do chladného podnebí, případně pro zimní sporty jako je například sjezdové lyžování pro vás máme dámské funkční spodky.

Jsou vyrobené:
_ ze syntetického materiálu, který vyniká životností, obecně odolností a dobře odvádí pot a schne. Hodí se pro aktivity, kde se hodně potíte. Nevýhodou je nižší komfort a hlavně, velmi rychle syntetické funkční spodky zapáchají. Výrobci se většinou této vlastnosti snaží vyhnout přidáním nano částit stříbra, mědi..., které zápachu brání.
_ z merino vlny: výborná tepelná izolace, výrazně déle trvá než začne zpocené prádlo zapáchat. Prot je výhodné na dlouhotrvající treky, víkendové skialpinistické túry, několikadenní lyžování. Je ideální hlavně pro sporty, kde bojujete se zimou. Hodí se i pro alergiky, je ideální do velmi chladného počasí. Nevýhodou je nižší životnost tohoto materiálu.
_ kombinace polyamidu a merino vlny je vhodná pro sporty, kde se hodně potíte a zároveň panuje chladné počasí. Využijete ho na běžkách, při skialpinismu, ale samozřejmě i u sjezdového lyžování. Dobře odsává pot od těla a transportuje ho do vrchních vrstev, relativně dobře i schne. Ale díky vlně vás dámské spodky také dobře zahřejí. Dlouho trvá než začnou páchnout a mají i dobrou životnost.Jednoznačně můžeme doporučit technické pleteniny s obsahem merino vlny jako nejlepší volbu.