Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Strukturovače

Oblíbené značky

Produkty

Toko Structurite Nordic

Toko Structurite Nordic
Vytváření struktury na běžeckých lyží Toko Structurite Nordic – pro vytváření úhlopříčné struktury na...

Máme pro vás strukturovače na skluznice běžeckých lyží Toko a Swix. Používají se na vytvoření struktury skluznice upravené jemným nebo středně hrubým kamenem dle aktuálních podmínek. Nemusíte sebou tedy vozit víc lyží než je nutné.
Struturu vytvoříte po odstranění starého vosku a vykartáčování ocelovým kartáčem. Pak vytvoříte strukturu a můžete lyže navoskovat.

Konkrétní strukturu volíte podle podmínek.
Pro chladné podmínky, do -5°C se využívají nejjemnější strukturovače (0,2 -0,5 mm lineární vzorek, 0,3 mm V vzorek pro klasiku. 1 mm lineární vzorek, 0,3 mm V vzorek pro bruslení).
Pro středně chladné podmínky - -5°C až 0°C se využívají strukturovače (0,75-1,0 mm lineární vzorek, 0,5-0,75 mm V vzorek pro klasiku. 1 mm lineární vzorek, 0,5 mm V vzorek pro bruslení).
Pro středně teplé podmínky - 0°C až +3°C se využívají strukturovače (1,0 mm lineární vzorek, 1,0 mm V vzorek pro klasiku. 1 mm lineární vzorek, 0,75 mm V vzorek pro bruslení).
Pro teplé podmínky - 0°C až +10°C se využívají strukturovače (1,0-2,0 mm lineární vzorek, 1,0 mm V vzorek pro klasiku. 1 mm lineární vzorek, 0,75 mm V vzorek pro bruslení).