Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Strukturovače

Oblíbené značky

Produkty

Toko Structurite Nordic Kit

Toko Structurite Nordic Kit
Toko Structurite Nordic Kit – strukturovač na běžky. Je určený pro vytváření úhlopříčné struktury na...

Toko Structurite Nordic

Toko Structurite Nordic
Vytváření struktury na běžeckých lyží Toko Structurite Nordic – pro vytváření úhlopříčné struktury na...

Máme pro vás strukturovače na skluznice běžeckých lyží Toko a Swix. Používají se na vytvoření struktury skluznice upravené jemným nebo středně hrubým kamenem dle aktuálních podmínek. Nemusíte sebou tedy vozit víc lyží než je nutné.
Struturu vytvoříte po odstranění starého vosku a vykartáčování ocelovým kartáčem. Pak vytvoříte strukturu a můžete lyže navoskovat.

Konkrétní strukturu volíte podle podmínek.
Pro chladné podmínky, do -5°C se využívají nejjemnější strukturovače (0,2 -0,5 mm lineární vzorek, 0,3 mm V vzorek pro klasiku. 1 mm lineární vzorek, 0,3 mm V vzorek pro bruslení).
Pro středně chladné podmínky - -5°C až 0°C se využívají strukturovače (0,75-1,0 mm lineární vzorek, 0,5-0,75 mm V vzorek pro klasiku. 1 mm lineární vzorek, 0,5 mm V vzorek pro bruslení).
Pro středně teplé podmínky - 0°C až +3°C se využívají strukturovače (1,0 mm lineární vzorek, 1,0 mm V vzorek pro klasiku. 1 mm lineární vzorek, 0,75 mm V vzorek pro bruslení).
Pro teplé podmínky - 0°C až +10°C se využívají strukturovače (1,0-2,0 mm lineární vzorek, 1,0 mm V vzorek pro klasiku. 1 mm lineární vzorek, 0,75 mm V vzorek pro bruslení).